Відкриття першого німецького донер кебаба "Berliner Doner" в Україні

Заклади подібного формату вже давно популярні не тільки в Німеччині, але і в інших країнах Європи. До Києва подібний формат "вуличної їжі" тільки починає заходити.

Відкриття першого німецького донер кебаба Berliner Doner в Україні

Більше 30 посадочних місць для голодних подорожніх і всіх, хто хоче смачно і швидко перекусити. У меню представлені великі (69 грн) і маленькі (39 грн) донер з куркою та індичкою, телятиною, а також вегетаріанські.

Окремою опцією в меню винесені томбік донер (в виноградному) з куркою та індичкою або з телятиною за 75 грн.

Для всіх, хто звик до їжі в коробках, є спеціальна пропозиція донер-бокси з рисом або салатом від 85 грн. Однією з фішок закладу "Berliner Doner" є Фріттатен суп (35 грн), який легко зігріє будь-якого користувача цієї осені і підніме настрій. Смачним доповненням до донер стануть салати (від 55 грн) або картопля фрі (від 20 грн).

Відкриття першого німецького донер кебаба Berliner Doner в Україні

Дрім тім "Berliner Doner" - справжні майстри своєї справи Мустафа і Паша. Але зовсім скоро заклад чекає ще поповнення з-за кордону.

"Berliner Doner" зовсім новий заклад, тому працює ще в тестовому режимі, докручівая і дотачівая до ідеалу всі нюанси і побажання своїх гостей, отримуючи фідбек як на місці, так і через соціальні мережі.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 14.10.2017
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: