Новий "WHITE Bar" на Шота Руставелі - місце, де на чолі - вино!

Новий винний бар відкрився на майданчику кращого м'ясного ресторану країни "BEEF meat&wine" і він обов'язково стане вашим ідеальним винним місцем.

Новий WHITE Bar на Шота Руставелі - місце, де на чолі - вино!

Тут вирішили поєднувати багату енотеку, космополітичну карту коктейлів, тапа - бар (набір закусок, начебто тунця в п'яти спеціях, артишоків, анчоусів, сардин за єдиною ціною - 60 грн), морепродукти і бездоганний винний сервіс.

Головне достоїнство "WHITE Bar" - його карта вин: в барі представлені цікаві екземпляри в основному з невеликих, сімейних виноробства. Кожне з вин можна замовити побокально. Автор винної карти - Віктор Олейников.

Новий WHITE Bar на Шота Руставелі - місце, де на чолі - вино!

Інтер'єр WHITE - лаконічний, в барі багато світла і повітря. По периметру, від підлоги до самої стелі заповнені алкоголем полки, як головна, природна декорація бару.

Гостям пропонують почати день з ігристого і устриць (на сніданок до будь-якої устриці келих ігристого надають як комплімент), взяти участь у винній лотереї (ви не знаєте, що за вино в келиху, довіряєтеся сомельє і платите єдину ціну - 120 грн. За келих. Назва вина і його реальну вартість ви дізнаєтеся тільки в чеку).

Новий WHITE Bar на Шота Руставелі - місце, де на чолі - вино!

У новому барі будуть проходити дегустації з виноробами, вечірки з dj's і еногастрономічного вечора.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 28.12.2017
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: