Нове місце (Київ): ресторан паназіатської кухні WhaiThai на Мечникова

Любителі паназіатскої кухні можуть додати нове місце в свій список must visit-закладів - ресторан WhaiThai, який розташувався за адресою вулиця Мечникова, 5 (ст.м. Кловська). Заклад відкриває ресторатор зі стажем - Євген Білоусов та його партнери. Офіційне відкриття відбудеться 2 листопада.

Нове місце (Київ): ресторан паназіатської кухні WhaiThai на Мечникова

Творці розповіли, що їм дуже хотілося запропонувати своїм гостям щось смачне і просте одночасно, ясна для всіх, ситне, але при цьому не позбавлене своєї "родзинки" і смаку. Так і з'явився WhaiThai - ресторан сучасної паназіатскої кухні, де гостям пропонують популярні й трендові рамен і боули.

Заклад невеликий (всього 25 посадочних місць). Його інтер'єр простий і зрозумілий - це класичне паназіатське поєднання світлих відтінків в оформленні та живої зелені.

Одна з особливостей інтер'єру - відкрита кухня, так що всі гості можуть спостерігати за процесом приготування своїх страв.

Шеф-кухар ресторану Євген Мензелевскій підготував для всіх поціновувачів паназіатскої кухні чотири види рамена, а також чотири види м'яса до нього. Крім цього до м'яса також можна замовити гарніни у вигляді кукурудзи, рису, а також зелень і чилі-джем. Що ж стосується боулів, то в меню WhaiThai їх представлено три (креветка, курячий і тофу).

Незважаючи на те, що смак всіх позицій в меню максимально збалансований, за гостями WhaiThai залишається право самостійно вибирати інгредієнти на всіх етапах приготування обраного ними страви.

Нагадуємо, що WhaiThai почне працювати в тестовому режимі вже з 2 листопада. Так що обов'язково плануйте свій гастровізіт!

Де: вулиця Мечникова, 5 (ст.м. Кловська).

Facebook

Повернутися до списку новин 30.10.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: