Нове місце (Київ): гастрономічний ресторан "KORA" на Ярославовому Валу

Ресторан "KORA" - це місце для естетів і цінителів смачної і корисної їжі - затишне, тепле, стильне. В інтер'єрі переважають натуральні кольори і велика кількість дерева.

Нове місце (Київ): гастрономічний ресторан KORA на Ярославовому Валу

 

В меню - прості і зрозумілі кожному страви європейської кухні та сторінка національних українських бестселерів, з використанням виключно високої якості продукції сільського господарства, виготовленої без синтетичних пестицидів, мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також без використання генетично модифікованих продуктів.

Нове місце (Київ): гастрономічний ресторан KORA на Ярославовому Валу

 

Ресторан працює в форматі casual dining і розрахований на найширшу аудиторію. Сюди приємно прийти з колегами на обід, з друзями на вечерю і з сім'єю у вихідні.

Ресторан "KORA" прищеплює своїм гостям культуру правильного і здорового харчування, при цьому відповідаючи найсучаснішим гастрономічним тенденціям.

Нове місце (Київ): гастрономічний ресторан KORA на Ярославовому Валу

 

Ще однією родзинкою ресторану можна назвати - широку винну карту (більше 100 різновидів) і в добавок до неї - винний бутик, в якому вам запропонують взяти сподобавшу пляшечку вина з собою, за дуже доступною ціною.

Тут ніщо не відверне вас від гастрономічного задоволення. У ресторані "KORA" в сторону йдуть стереотипи про те, що здорова і проста їжа не може бути смачною!

 

Адреса: Ярославів Вал, 30/18

Час роботи: 11:00 - 24:00

Повернутися до списку новин 22.12.2018
Рейтинг: 4,00
Всього оцінок: 7

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: