Нове місце (Київ): еко-заклад ZELYONKA на Саксаганського

ZELYONKA - новий стиль життя. Це те місце, де слоган не просто слова, а справжня філософія закладу. ZELYONKA - містить у своїй назві ON - це означає, що заклад включений в життя без зупинки 24/7.

Нове місце (Київ): еко-заклад ZELYONKA на Саксаганського

 

Заклад з екологічним харчуванням, інгредієнти для якого зібрані з 27 країн. Поставки супер-фудів здійснюються безпосередньо з місця його походження - Японія, Камбоджа, Еквадор, Індонезія, Китай. Мікс різних інгредієнтів розроблений не тільки щоб порадувати смакові рецептори. Важливо збагачувати організм вітамінами і необхідними амінокислотами, не забуваючи при цьому про сучасні гастрономічні тренди. Яскравих барв стравам додають їстівні квіти, а також природні барвники: спіруліна, екстракт Драгон фрукта, куркума і інше.

Нове місце (Київ): еко-заклад ZELYONKA на Саксаганського

 

Це не просто місце, де ви можете видалити почуття фізіологічного голоду, тут годують ще й духовно. ZELYONKA - це повноцінна екосистема здорового способу життя, яка включає також лекторій для саморозвитку. На сайті закладу буде доступно розклад майстер-класів: від приготування страв до школи китайської мови. Не забуваючи при цьому про нейромережі і криптовалюту, знайомство з астрологією, а також задоволення творчих і особистісних потреб - курс по скетчінгу і гончарна майстерність. Ще в просторі можна придбати різні предмети інтер'єру та дизайну для будинку - посуд ручної роботи з китайського фарфору або постільну білизну з кропиви, а також інші дрібниці. Натуральні матеріали з кропиви є найбільш комфортними в повсякденному житті - вони не збирають бактерій і є ідеальними для сну.

У ZELYONKA розумна система спостереження, говорить дзеркало, яке кожному відвідувачу і члену команди належить навчити і виростити, як дитину, розумна канадська система поливу рослин, яка встигла за перші дні стати фаворитом всіх гостей.

Нове місце (Київ): еко-заклад ZELYONKA на Саксаганського

 

Останній, але найважливіший пункт філософії закладу - "тільки учень може стати учителем", або "сприймаємо і ділимося". ZELYONKA відкриті до нового і прагнуть розвиватися кожен день. Найважливішою складовою бази для філософії є ​​постійне навчання та оновлення. Власники закладу працюють над проектами в 7 країнах, при цьому постійно вивчаючи нові технології.

Найголовніше для ZELYONKA - це гості, саме вони допоможуть завжди тримати руку на пульсі і постійно розвиватися, відчуваючи кожного. Говорити можна багато, але краще прийти і побачити, що ZELYONKA - це місце, де вас по-справжньому люблять.

 

Адреса: вулиця Саксаганського, 22.

Час роботи: 08:00 - 22:00

Повернутися до списку новин 21.12.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: