Нове місце: кафе-морозиво "Умка" на Подолі

Морозиво - це не тільки молоко і літо, а цілий калейдоскоп нестандартних смаків, креативних поєднань і яскравих емоцій в будь-який час року. Якщо ви вважаєте так само, ласкаво просимо в новий заклад - кафе-морозиво "Умка" на Подолі, яке відкрилося 16 вересня за адресою вулиця Хорива, 25.

Нове місце: кафе-морозиво Умка на Подолі

Нова локація В'ячеслава Шестаківського продовжує гастрономічну філософію його первістка - кафе-морозива "Умка" на Костьольній, 6. Тут гостям пропонують виключно домашнє морозиво, виготовлене з натуральних продуктів без додавання будь-якої хімії. Тільки натуральні інгредієнти і унікальні поєднання смаків, які радують гурманів в будь-який час року.

До речі про смаки... В кафе-морозиві "Умка" на Подолі їх представлено більше 20-ти. На новій локації вже зараз можна спробувати класичне шоколадне, ванільне, фруктове морозиво, оригінальне ласощі з солоною карамеллю, а також веганські морозиво на основі соєвого молока. Але це далеко не межа! Асортимент морозива однозначно буде набагато ширше, а наскільки саме - стане зрозуміло після завершення двотижневого тестового періоду.

Зовсім скоро в кафе-морозиві "Умка" на Подолі з'являться також кава, ігристе, круасани та інші ласощі. Так що приходьте!

Адреса: вулиця Хорива, 25.

Facebook

Повернутися до списку новин 19.09.2018
Рейтинг: 4,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: