Нова локація в Києві з оригінальним концептом: ресторан "BALKAN'SKY"

Відмінна новина для всіх любителів національних кухонь - в Києві відкрилася локація з оригінальним балканським концептом! Заклад знаходиться за адресою проспект Лобановського, 6 і з 29 травня приймає у себе всіх гостей!

Нова локація в Києві з оригінальним концептом: ресторан BALKAN'SKY

Інтер'єр ресторану "BALKAN'SKY" - це на 100% балканська історія. 3 зали + літня тераса. Загальна посадка - 100+. Географічні карти, традиційні килими, візерунки на стінах, ліплення... Кожна деталь інтер'єру доповнює головну ідею і, немов мозаїка, складається в цілісну картину.

Кухня ресторану "BALKAN'SKY" також запрошує гостей в гастрономічне подорож Балканами. Тут під одним дахом зібрані кращі національні страви чотирьох країн - Болгарії, Сербії, Румунії та Греції. Щоб максимально передати кулінарний колорит кожної країни, для створення меню були запрошені імениті шеф-кухарі.

Завданням кожного з них було донести смак своєї рідної країни до українського гурмана через конкретні страви. Грецька мусака (168 грн.), болгарський салат "Шопський" (127 грн.), сербський червоний рибний суп з окунем (98 грн.), румунська м'ясна чорба (79 грн.)... Кожна з страв - це гастрономічна симфонія смаків, яка створювалася з любов'ю до рідної країни і зберігає в собі національні традиції народів.

 

Що спробувати:

  • Мідії в вершково-сирному соусі (139 грн.);
  • Зелений салат з качкою (146 грн.);
  • Плескавіца - традиційне балканське блюдо з рубленого м'яса трьох видів (188 грн.).

 

З 29 травня ресторан "BALKAN'SKY" офіційно відкритий і чекає всіх в гості. На період роботи тестового режиму на все меню кухні діє знижка 50%. Так що приходьте пробувати Балкани на смак!

 

Адреса: проспект Лобановського, 6.

Час роботи: з 11:00 до 23:00.

Facebook

Повернутися до списку новин 29.05.2019
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: