Nemiroff Bar Crew на BAROMETER готові дивувати

BAROMETER International Bar Show - це коли всі, хто має відношення до барної культурі, збираються в одному місці. 29 вересня - 1 жовтня Київ, КВЦ "Парковий". Понад 70 спікерів з усього світу, 24 бару з різних міст, включаючи заклади зі списку World's 50 Best Bars, лекції, дегустації, майстер-класи, абсолютно особливі коктейлі і нові смаки.

Nemiroff Bar Crew на BAROMETER готові дивувати

У минулому році на фестивалі BAROMETER відбулося перше знайомство з спільнотою барменів Nemiroff Bar Crew. В цьому році команда на чолі з талановитим барменом, бренд-амбасадор Nemiroff Олегом Якобенко знову йде на BAROMETER, щоб дивувати.

Гостей BAROMETER як завжди чекають неординарні напої, в цьому році - в контексті смакової горілки. Напередодні BAROMETER міжнародний бренд Nemiroff оновив лінійку своїх смакових горілок. Доступні раніше лише на іноземних ринках, вони прийшли в Україну з удосконаленими смаками - адаптованими під українського споживача. За словами барменів, такі горілки - відмінний інгредієнт для приготування коктейлів. На відміну від сиропів, вони не привносять в напій додаткову солодкість, яка часто буває зайвою, однак надають оригінальний смак - наприклад, груші або яблука.

Серед найбільш незвичайних міксів з використанням смакової горілки, які Nemiroff Bar Crew планує представити на шоу, - коктейль під назвою Adult Movie. Крім горілки Nemiroff Груша, серед його інгредієнтів - унікальний біттер ручної роботи з ароматом попкорну. Пляшка цього біттера, привезена Олегом Якобенко із закордонної поїздки, - єдина в Україні. А ось для коктейлю Венеціанський слінг - варіації на тему Сінгапурського слінгу - буде використана персикова горілка Nemiroff.

Це далеко не всі сюрпризи, які Nemiroff Bar Crew готує для гостей BAROMETER. Приходьте - буде цікаво!

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 25.09.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: