На Червоноармійській відкрився паб "Траллебус"

У мережі пабів "Траллебус" на одного члена стало більше. Біля станції "Олімпійська" відкрився ще один паб, в якому пропонують ексклюзивні сорти пива за доступними цінами і більше 25 видів закуски до нього.

Перший паб «Траллебус» був відкритий на Оболоні, і за кілька років «Траллебус» виріс в мережу, в яку на момент написання матеріалу входять шість закладів.

Власники «Траллебус» намагаються зробити акцент на атмосферу, щоб в будь-який час року відвідувачі могли відпочити з компанією в невимушеній обстановці. Більшість пабів мережі розташовані в спальних районах - на Виноградарі, Троєщині, Позняках. Це пояснюється прагненням зробити паб ближче до дому, щоб позбавити жителів віддалених районів від необхідності їхати в Центр, щоб відпочити.

Максим Соколов, директор пабу: «Спочатку ми хотіли створити паб без понтів. На відміну від інших рестораторів, ми не чіпляємося до ірландської, шотландської або острівної тематики. При цьому в «Траллебус» кожен може знайти щось для себе».

Варто відзначити досить демократичні ціни пабу, а також знижки та спеціальні пропозиції, які діють в різні дні. Так, по понеділках 2 літри пива «Жигулі» і сковорідка з ковбасками (600 м) коштує 90 грн. замість 130 грн., по вівторках 2 літри пива «Родбрау» і тарілка (375 м) крил медових або BBQ коштує 95 грн. і т.д. Також кожен будній день в «Траллебус» діє знижка 20% на певні види алкогольних напоїв.

Паб «Траллебус» на Червоноармійській працює цілодобово, і може прийняти одночасно до 80 відвідувачів. Варто відзначити, що навіть в нічний час кухня тут працює в повній мірі. Акцент в меню зроблений на закуски і великі блюда для компаній. Всього ж в меню «Траллебус» понад 25 видів закусок, в тому числі «Смажені жаби».

Особливістю «Траллебус» є великий вибір ексклюзивних сортів пива. Тут представлені чотири сорти українських виробників, яких більше в Києві немає ні у кого. Так, в меню є пиво «Князь Сангушко», яке вариться на одному з найстаріших пивзаводів України, розташованому в місті Славута Хмельницької області. Також тут продається пиво Вознесенського пивзаводу під назвою «Соколівське темне» і продукція молодого підприємства «Родбау», розташованого під Києвом.

Паб «Траллебус»

вул. Червоноармійська, 76а

Графік роботи: Цілодобово

тел: 289-56-06

Повернутися до списку новин 16.07.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: