McDonald's відмовився від кетчупу Heinz


Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's відмовилася від партнерства з виробником соусів Heinz і не буде більше продавати їх в своїх закладах, повідомляє Reuters.

Таке рішення було прийнято після того, як компанію Heinz очолив Бернардо Хеес, колишній керівник Burger King, одного з головних конкурентів McDonald's на ринку фастфуду. Відмова від соусів Heinz, в тому числі кетчупу, буде відбуватися поступово. Ім'я нового постачальника соусів в McDonald's не називають.

Компанія McDonald's працювала з Heinz протягом 40 років. В основному кетчуп і соуси Heinz продаються в ресторанах McDonald's за межами США, на території Сполучених Штатів компанія за рідкісним винятком користується продукцією інших постачальників.

Кадрові перестановки в Heinz, що призвели до припинення роботи з McDonald's, відбулися після того як на початку 2013 року інвестор Уоррен Баффетт з партнерами придбав виробника кетчупа за 28 мільярдів доларів. Про призначення на посаду глави Heinz Хееса, який працював керівником Burger King з 2010 року, стало відомо в квітні 2013 року.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: McDonald's нагородив стипендіями співробітників

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: McDonald's запропонує більше здорової їжі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Burger King позбавляється від жиру

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

 

Повернутися до списку новин 01.11.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: