"Макдоналдс" розробляє олімпійське меню

Офіційний партнер Олімпійських зимових ігор 2014 року в Сочі - компанія «Макдоналдс» спеціально до Ігор введе в своє меню ряд ексклюзивних позицій, серед яких смусcі, фраппе і курячі грудки гриль. Їх склад і харчова цінність були розроблені з урахуванням рекомендацій та вимог Міжнародного Олімпійського комітету, а також відповідають стандартам збалансованого харчування.

27 жовтня в 12:00 у новому ресторані «Макдоналдс» на території ВВЦ відбудеться дегустація Олімпійського меню.
 
Можна буде побачити, що і як відбувається «за лаштунками» «Макдоналдс» і задати питання про якість та безпеку продукції «Макдоналдс» директору з розвитку мережі постачальників і логістики Східного Дивізіону, Директору відділу гарантії і забезпечення якості «Макдоналдс» в Росії і Східному Дивізіоні Європи Ірині Коршунової. Ви зможете задати питання про нові варіанти дизайну, нових концепціях і про те, що будуть собою представляти Олімпійські ресторани «Макдоналдс», Віце-президенту з розвитку «Макдоналдс» в Росії Віктору Ейдеміллер.

Олімпійська команда «Макдоналдс» - це найбільша збірна, яка відправиться на Олімпійські зимові ігри в Сочі. В команду увійшли понад 350 кращих працівників і менеджерів «Макдоналдс» в Росії. 27 жовтня майстер-клас з приготування Біг Мака проведе один з учасників Олімпійської команди «Макдоналдс».
 
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: McDonald's запропонує більше здорової їжі
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: McDonald's нагородив стипендіями співробітників
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любитель фаст-фуду з'їв 12000 бургерів за 30 років
 
 
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 23.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: