Легендарний конкурс барменів World Class тепер в Україні

В рамках барного фестивалю BAROMETER International Bar Show відбулася закрита вечірка на честь запуску світового конкурсу барменів World Class в Україні.

Легендарний конкурс барменів World Class тепер в Україні

Спеціально для гостей свої авторські коктейлі за барною стійкою готував Ерік Лорінца, переможець програми World Class 2010 бар-менеджер American Bar готелю Savoy в Лондоні. Гості змогли спробувати один з фірмових коктейлів Еріка - Green Park. В Україну прилетіли також два світових амбасадора World Class Спайк Марчант і Кенджи Джессі, які представили програму.

Настрій і атмосферу вечора задавав Dj Влад Фісун.

В рамках презентації програми протягом двох днів фестивалю BAROMETER 110 кращих барменів країни пройшли майстер-класи від світових експертів World Class, був проведений guest-бартендінг в барі Parovoz.

Легендарний конкурс барменів World Class тепер в Україні

Diageo Reserve World Class - масштабна конкурсна програма для барменів в усьому світі. Це новий сучасний погляд на коктейльну культуру і традиції вживання алкогольних напоїв, знак якості для коктейлів та барів, покликаний привернути увагу людей до того, що, де і як вони п'ють.

У 2017 році конкурс вперше пройде в Україні, переможець представить нашу країну на світовому фіналі. Так, у фіналі 2016 Майамі взяло участь 59 країн.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 04.11.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: