Корпоративи в ресторані "Веранда на Дніпрі"

Ресторан "Веранда на Дніпрі" один із найбільш топових ресторанів столиці. Він розташований в центрі Києва, поруч з головними визначними пам'ятками столиці. З ресторану відкривається приголомшливий вид на Києво-Печерську лавру, Батьківщину-матір, Наводницький парк, острови і мости Києва.

Корпоративи в ресторані Веранда на Дніпрі

У ресторані представлена ​​кухня 12 країн світу в авторському виконанні Сергія Башинського. Нещодавно кулінар презентував нове меню, яке містить близько 300 позицій. Мексиканські мотиви, азіатська витонченість, перуанська екзотика втілилися в нових стравах. Ви можете спробувати тако з різними начинками, тірадіто з лакедри, салати з дарами моря і океану, ароматні стейки, ексклюзивні десерти ресторану "Веранда на Дніпрі".

Нову коктейльну карту презентував і один з кращих міксолог країни - Артем Синегуб. Кожен напій присвячений легенді або історії з подорожей.

У розпорядженні гостей ресторану п'ять банкетних залів: Дзеркальний, Світанок, Захід, Онікс і Морський. Кожен з них має свій окремий функціонал і місткість. Кращий для вас допоможуть підібрати банкетні менеджери ресторану.

Також команда ресторану "Веранда на Дніпрі" може допомогти з організацією свята починаючи від декору і пошуку ведучого, закінчуючи віджеїнгом і музичним супроводом.

Ресторан "Веранда на Дніпрі"

Aдреса Aдреса: Набережне шосе, 11А
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 28.10.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: