Конкурс від Glenfiddich з призовим фондом 10 000 $

Glenfiddich Perfect Serve by Most Experimental Bartender - перший проект на території СНД, фокус якого - на подачі віскі. Такій подачі, яка не закриє, а тільки підкреслить смак напою. Бармен, який придумає кращу подачу Glenfiddich, забере призовий фонд - 10 000 $.

Конкурс від Glenfiddich з призовим фондом 10 000 $

У конкурсі беруть участь бартендер закладів, в меню яких представлений віскі Glenfiddich 12-15-18. Вони розробляють свій perfect serve, заявляють його на конкурс, вводять в меню закладу і розповідають про це у себе в соціальних мережах. Протягом 1-2 місяців всі відвідувачі бару можуть замовляти Glenfiddich в новій подачі і навіть порівнювати perfect serve різних закладів.

Віскі в чистому вигляді завжди прекрасний. Особливо якщо він - шотландський односолодовий, з елегантним букетом і при правильній подачі. Саме на останньому компоненті сімейна дістіллерія Glenfiddich вирішила зробити акцент і створити якусь територію для барменів, готових ламати стереотипи. "Тільки забувши все, що ми знали, і почавши співпрацю з незалежними однодумцями, ми зможемо проводити нові експерименти, зможемо спробувати нове, зможемо розширити межі віскі і кинути виклик традиціям" - каже майстер дістіллерії Брайан Кінсман.

Тому не варто втрачати час - експериментуйте разом з Glenfiddich!

Всі подробиці конкурсу можна подивитися на сайті.

Повернутися до списку новин 18.07.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: