«Кофе Хауз» перейшов на українську

«Кофе Хауз» перейшов на українськуРосійська мережа кав'ярень "Кофе Хауз" в Києві відмовилася від практики використання виключно російської мови в своїх закладах.

 Про це йдеться в листі-відповіді голови КМДА Олександра Попова на звернення народного депутата В'ячеслава Кириленка, повідомляє Новий Регіон.

Зокрема, в листі йдеться, що "адміністрація мережі вжила відповідних заходів": проведена роз'яснювальна робота серед працівників кафе, в якому стався відомий на всю країну інцидент, і збори з усіма колективами кав'ярень мережі за участю керівництва ТОВ "Кофе Хауз. Україна" щодо дотримання вимог чинного законодавства України та етики поведінки. Також стверджується, що для клієнтів вже є меню українською мовою.

"Нова інформація по мережі" Кофе Хауз "вимагає ретельної громадської перевірки. Необхідно проконтролювати, чи будуть виконані запевнення дирекції мережі" Кофе Хауз ", викладені у відповіді КМДА, або ж це звичайна відписка", - заявив Кириленко.

Нагадаємо, в серпні в Україні вибухнув гучний скандал, після того як стало відомо, що в мережі кав'ярень "Кофе Хауз" персонал спілкується тільки російською мовою, і, більш того, співробітники закладів висміюють україномовних відвідувачів.

В опозиції зажадали негайно вигнати російську мережу "Кофе Хауз" з України.

Повідомлялося, що продажі компанії, яка потрапила в мовної скандал, протягом неделіупалі на 36%.

 

Дивіться також: Резерв столика в ресторанах Києва зі знижкою

Повернутися до списку новин 26.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: