Кафе і кролики

В одному з найбільших міст світу, японському мегаполісі Нагойя, відкрили надзвичайно миле кафе. «Usagi-to-Cafe», або просто «Кролики і кафе», - заклад, унікальне в своєму роді: тепер відвідувачі зможуть не лише смачно пообідати, але і... подбати про вісімнадцять кроликів, які живуть там!

На жаль, у багатьох знімних квартирах Японії заборонено утримання домашніх тварин, тому що втомилися від повсякденного життя японці приходять в кафе, щоб приголубити живого кролика. В Японії вже існує подібний бізнес - кафетерії з охайними кішками, ходять від одного клієнта до іншого - досить поширені серед японців, але «Usagi-to-Cafe» запропонувало відвідувачам абсолютно оригінальну бізнес-ідею з кроликами. Всі кролики знаходяться в окремій кімнаті, у відповідності з усіма санітарно-гігієнічними нормами, так як «Usagi-to-Cafe» все ж місце громадського харчування.

У кафе діє BYOB-політика ( «Bring your own Bunny» англ. - «Принесіть Вашого власного кролика»), тобто клієнти можуть взяти свого вихованця в кафе, щоб він познайомився і потоваришував з іншими кроликами. Цікаво також, що кафе приймає вихованців від своїх відвідувачів, які з тієї чи іншої причини не можуть продовжувати утримувати кроликів будинку і доглядати за ними.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паризьке кафе пропонує провести час з кішками

 

Всі кролики дуже доброзичливі і звиклі до людських рук, тому відвідувачі можуть гладити їх, скільки захочуть. Бізнес-огляд Нагої повідомляє, що клієнти неймовірно задоволені милими «пухнастими співробітниками».

Страви меню теж відповідають загальній тематиці кафе: наприклад, там подають «Кролика Каррі» - фігурку кролика з рису з соусом каррі. Знаходиться прямо в кафе магазині продаються різні сувеніри, футболки і чарівні карти на кролячу тему.

«Usagi-to-Cafe» працює з одинадцятої ранку до десятої вечора шість днів в тиждень. У кафе є власний сайт, на якому можна знайти фотографії всіх кроликів і їх будиночків, відомості про їх імена і дні народження.

Коли ринок громадського харчування переповнений, використовувати готовий бізнес абсолютно безглуздо: виділити свій заклад можна, тільки придумавши якусь незвичайну фішку. Це вдало вийшло у «Usagi-to-Cafe», яка зробила зі звичайного кафе справжній живий куточок. Тепер у власника закладу немає відбою від клієнтів, що приходять в кафе з м'якими на дотик тваринами, щоб зняти втому і напругу від міської метушні.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лондоні відкриється тюремний ресторан

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 16.10.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: