Кафе готує каву з портретами відвідувачів

Хочете побачити в чашечці кави своє обличчя? Загляньте в тайванське кафе з назвою Let's Cafe, і ви побачите, які чудові портрети створюють в чашечках з ароматною кавою місцеві бариста.

Мережа забігайлівок Let's Cafe - це невеликі кіоски, які пропонують вічно поспішають відвідувачам «швидка, але смачна кава». Величезна конкуренція на ринку, і відтягують всіх клієнтів великі ресторани спонукали власників цієї невеликої мережі придумати дійсно унікальний трюк для того, щоб переманити відвідувачів. І ідея не змусила себе чекати!

Кожне відділення кафе оснащене машиною, здатною наносити зображення на поверхню латте. Досить скопіювати в автомат фотографію зі свого смартфона, і через кілька секунд він видасть чашку гарячого напою, на молочній поверхні якого буде красуватися зображення, нанесене їстівними чорнилом. Є можливість доповнити зображення написом, чим із задоволенням користуються закохані парочки.

В тайваньском кафе на пенке латте печатают портреты клиентов. Изображение №1.

 

В тайваньском кафе на пенке латте печатают портреты клиентов. Изображение №2.

В тайваньском кафе на пенке латте печатают портреты клиентов. Изображение №4.

 З тих пір, як мережа стала робити ці «кавові» фотографії, від клієнтів немає відбою. Особливо вражає відвідувачів живе тепло зображення, яке виглядає набагато цікавіше, ніж сама фотографія. Правда, порушувати гармонію зображення, випиваючи його, їм навіть трохи шкода.

Деяким, можливо, така ідея здасться надто нарциссической, але вона безумовно стала вірусної. Багато клієнтів діляться своїми фотографіями з портретами на латте в соцмережах, тим самим рекламуючи Lets Caffe.

 
Повернутися до списку новин 19.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: