Жан Рено в гостях у ресторана "Веранда на Дніпрі"

З 9 по 11 березня модний ресторан "Веранда на Дніпрі" підкорив столицю спеціальним івентом - French Weekend. Серед особливих гостей заходу - сам Жан Рено. Саме він став символом французьких вихідних в новому еногастрономічного ресторані.

Жан Рено в гостях у ресторана Веранда на Дніпрі

В атмосфері романтики, чуттєвих мелодій, приголомшливими панорами в вікнах корабля розчинявся його погляд і стримана посмішка. Зірка кінематографа, за кожною роллю якої стежить весь світ і актор, якому щиро радіють діти. Хто з них не уявляв себе Матільдою або Леоном?

Здивував гостей ресторана шеф-кухар Сергій Башинський. Гурманам він дав відчути смак тонкої вишуканої Франції крізь фуа-гра з брусничним соусом і карамелізованими яблуками.

Відповідально до заходу підійшов і шеф-сомельє Олексій Алексєєнко. Для цінителів аристократизму він підготував унікальні для French Weekend вина: Gewurztraminer Reserve, Sauternes, Pineau des Charentes 5 Rouge, Bas Armagnac X.O.

Музичний і проникливий настрій подарували мелодії резидентів "Веранда на Дніпрі": Askar, Marina Lola, Inna Voronova, Nata Reznik. Танцювальна мелодика за одним із найбільш топових діджеїв країни - Dj Light.

Ресторан "Веранда на Дніпрі" - тут оживають навіть найдивовижніші для нас мрії.

Ресторан "Веранда на Дніпрі"

Aдреса Aдреса: Набережне шосе, 11А
Резерв столика Резерв столика: (044) 357 00 77; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 13.03.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: