Функціонал для створення електронного меню і доставки від RestOn - що це?

Повноцінний функціонал для швидкої реалізації електронного меню зі зчитуванням QR-кодів, доставки або online продажів у себе на сайті й в соціальних мережах.

Що він собою являє?

Це можливість швидко та легко створити електронне меню свого закладу зі зчитуванням QR-кодів на столі, вкладку або поставити магазин на власний сайт, використовувати посилання для рекламування і продажів в соціальних мережах.

За допомогою електронного меню гість зможе швидко зробити замовлення страв - для цього потрібно просто навести камеру свого телефону на спеціальний QR-код. У СРМ-системі ви побачите дане замовлення й номер столу, звідки було зроблене замовлення.

Чи замінює даний функціонал сайт?

Так, цілком. Всю необхідну інформацію можна розмістити за допомогою даного функціоналу.

Функціонал для створення електронного меню і доставки від RestOn - що це?

Як довго підключається функціонал?

В середньому близько години, в залежності від того, як у вас підготовлене меню та скільки позицій в ньому.

Де ми зможемо розміщувати даний функціонал?

Його можна розмістити на літній терасі на столах або біля стійки замовлення страв, в соц. мережах, Google або на своєму власному сайті.

Функціонал для створення електронного меню і доставки від RestOn - що це?

Звідки про цей функціонал дізнаються клієнти?

Даний софт передбачає зручність для прийому заявок, тому його потрібно рекламувати. Можливості RestOn як рекламного майданчика обговорюються окремо.

Переваги нашого модуля доставки:

  • швидкість реалізації. За мінімальну кількість часу ви вже зможете налагодити процес прийому замовлень зі свого ресторану/готелю/магазину;
  • простота. Для старту знадобитися лише меню/асортимент в форматі excel + фото;
  • безкоштовна технічна підтримка. Починаючи працювати з нашим функціоналом, ви отримуєте підтримку та оперативне вирішення питань (вам не потрібен буде окремий фахівець для обслуговування функціоналу);
  • оперативне оповіщення про замовлення. Смс-повідомлення про замовлення приходить відразу після його здійснення, що дозволяє моментально відпрацювати вже отримане замовлення;
  • можливість доопрацювати функціонал індивідуально під свій проект. Наші фахівці можуть під ваш запит доопрацювати й додати необхідні опції. Вартість обговорюється окремо.

 

Зацікавило? Тоді швидше звертайтеся за тел. (050) 900 34 93, або напишіть нам на partner@reston.com.ua.

Повернутися до списку новин 10.05.2020
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 5

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: