FRANCHITHINK 2018. Все про франчайзинг готелів та ресторанів

Другий міжнародний Форум ресторанного і готельного франчайзингу FranchiThink 2018 відбудеться 30 листопада 2018 року в КВЦ "Парковий". Подія, яка не має аналогів в Україні, збере на одному майданчику 1500 гостей, а також представників провідних ресторанних та готельних франшиз, інвесторів, експертів і лідерів думок. Власники бізнесу та керівники компаній поділяться своїми історіями успіху, секретами ефективності робочих бізнес-моделей, інструментами, які вони впровадили для активного розвитку своїх франшиз.

FRANCHITHINK 2018. Все про франчайзинг готелів та ресторанів

В рамках форуму відбудуться презентації 20 франшиз з різних країн. Поруч з ресторанними франшизами в цьому році на форумі будуть представлені також міжнародні та національні готельні бренди.

Свою участь у форумі вже підтвердили мережі Marriott International, Premier Hotels & Resort, Reikartz Hotel Group, Ribas Hotels Group, Friday Hostel, The Avocado Show, "Сімейна пекарня", Salateira, Freshline, Pizza Celentano, "Варенична балувана Галя", COFFELAT, Lviv Croissants, Mr. Grill Hotdogs&Burgers, KIMS, Merry Berry, Donuts Club, GARAGE food&coffee.

Учасники форуму дізнаються, як як ефективно масштабувати бізнес по моделі франчайзингу, а також зможуть підібрати франшизу прямо під час заходу!

 

FranchiThink 2018 відповість на такі питання:

  • Як вибрати надійного партнера - профайлинг при виборі франчайзинга;
  • Як масштабувати бізнес від невеликого ресторану до світового бренду;
  • Як захистити франшизу;
  • Правила вибору правильної локації і приміщення під бізнес;
  • Інтернет-маркетинг і просування бізнесу;
  • Підводні камені ресторанного франчайзингу, особливості розвитку бізнесу;
  • Споживчі переваги в сучасному суспільстві.

 

Серед спікерів FranchiThink 2018: Рон Сімпсон, власник The Avocado Show (Нідерланди); Томмі Терванен, CEO Kotipizza Group (Фінляндія); Олексій Коробкін, Старший директор з розвитку, Marriott International (Росія). А також експерти з України: Олександр Мусатов, експерт в області ресторанного консалтингу, співвласник ресторанів True Burger Bar і Hendrick's Bar; Антон Воронюк, керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, директор з розвитку WebPromo, Мирослава Козачук, співвласник і CEO Franchise Group; Ірина Седлецька, Генеральний директор готельного оператора Premier Hotels and Resorts, Андрій Дьома, операційний директор Reikartz Hotels Management, Андрій Кривонос, голова Директорату Асоціації франчайзингу, Александ Савілов, співвласник Salateira, Ольга Іванько, керівник спеціальних проектів Nielsen, Андрій Мокряк, провідний аналітик Pro- Consulting та інші.

Провідні представники індустрії поділяться своїми знаннями та досвідом в таких напрямках, як систематизація бізнесу, розвиток на локальному та міжнародному ринках, маркетинг і просування об'єктів, фінанси, HR, управління запасами / закупівлями, IT-рішення і технології в ресторанному та готельному бізнесі.

РЕЄСТРАЦІЯ НА FRANCITHINK 2018

Повернутися до списку новин 06.11.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: