FONTEGRO UKRAINE збере шеф-кухарів з усього світу (16-17 квітня)

Конгрес шеф-кухарів FONTEGRO UKRAINE - це унікальний освітній проект для амбітних і успішних шеф-кухарів, який щорічно задає вектор розвитку української гастрономії.

Свято професіоналізму, знань і творчого натхнення для шеф-кухарів, кухарів і управлінців ресторанами, який дозволяє отримувати знання, шляхом акумулювання іноземного досвіду та впровадження у власну гастрономію.

FONTEGRO UKRAINE збере шеф-кухарів з усього світу (16-17 квітня)

На гастрономічній сцені FONTEGRO 2018 виступлять відомі світові шефи, що входять в рейтинг The 50 Best Restaurant of the world, власники 2 і 1 зірок Мішлен, топові шефи країн.

"СИЛА ПРОДУКТУ" - тема, яка об'єднає українських шефів на четвертому міжнародному конгресі FONTEGRO UKRAINE. Шефи з США, Данії, Іспанії, Великобританії, Сінгапуру, Португалії, Росії та України поділяться філософією і власними розробками.

Ексклюзивно на FONTEGRO UKRAINE 2018! Єдиний закритий показ документального фільму Michelin Stars - Tales From The Kitchen з перекладом на українську мову. Це кіно для «дорослих» і заможніх шефів про успішних світових шеф-кухарів.

Це вже не перший фільм про шеф-кухарів, знятий данським режисером Расмусом Дінесеном, продюсером Йеспер Ярл Беккером, і кулінарним продюсером Крістіаном Браш Томсеном. Дане тріо десятиліттями бере участь у всіх областях кулінарного світу. У фільмі Michelin Stars - Tales From The Kitchen Ви не побачите лиску мішленовських ресторанів - Ви проникнете в голову шефа, що створює зіркові шедеври. Даний фільм розкриває справжні думки і емоції, які переживає шеф на шляху до свого Мішлен. Ви поринете в історію про складнощі і міфах, які оточують зірки Мішлен, зможете пережити справжні емоції володаря бажаною нагороди, і побачите глибокий відчай, коли вона не потрапляє в руки шефа.

Світова прем'єра відбулася у вересні 2017 року, в даний час фільм демонструється на різних міжнародних кінофестивалях по всьому світу і не транслюється для широкої аудиторії.

Квитки Ви можете придбати на сайті.

Повернутися до списку новин 08.03.2018
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: