Фестиваль BAROMETER збере світових експертів барної індустрії

29-30 жовтня відбудеться наймасштабніший барний фестиваль у Східній Європі - BAROMETER International Bar Show. Тут зберуться 24 кращих бари України і сусідніх країн, які представлять особливі коктейлі, розроблені спеціально для заходу, 10 знаменитих ресторанів готуватимуть фірмові страви, пройде виставка барного обладнання та інвентарю, а також для всіх гостей будуть організовані відкриті дегустації легендарних напоїв. Експерти галузі проведуть ряд лекцій та майстер-класів для бартендерів і всіх професіоналів індустрії.

Фестиваль BAROMETER збере світових експертів барної індустрії

BAROMETER вже змінює барну історію країни. Саме на фестивалі відбудеться запуск в Україні програми Diageo Reserve World Class. Компанія Diageo є світовим лідером в області алкогольних напоїв з колекцією брендів. Ключові бренди компанії - шотландський віскі номер один в світі Johnnie Walker, односолодові віскі Singleton, Talisker, Cardhu, ультра преміум горілка Ciroc, бурбон Bulleit, ром Captain Morgan, Zacapa, лікер Baileys, джин Tanqueray.
World Class це масштабний конкурс для барменів усього світу, що відкриває новий погляд на коктейльну культуру і традиції. Переможець World Class в Україні представить країну на світовому фіналі.
Спікерами міжнародного конкурсу стануть два глобальних амбасадора Спайк Марчант і Кенджи Джессі і один з переможців World Class Ерік Лорінца. Вони виступлять на головній сцені BAROMETER International Bar Show, де розкажуть про те, як такі масштабні барні змагання впливають на кар'єру бартендерів, здатні підняти рівень барів, а також змінюють тенденції всієї сфери.
Не пропусти головний барний вікенд року - BAROMETER International Bar Show. 29-30 жовтня в КВЦ "Парковий" зберуться провідні бармени, власники барів, постачальники барного інвентарю, представники алкогольних брендів, експерти галузі і всі, хто цінує якісні напоїв і коктейлі на їх основі.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 29.10.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: