Будь еко: ресторан "Альтруіст" запрошує приєднатися до соціального проекту

Ресторан "Альтруіст" в черговий раз нагадав жителям столиці про своє призначення - нести добро людям, а також залучати їх до соціальних проектів. З цією метою ресторан "Альтруіст" спільно з громадським проектом "Україна без сміття" збирає пластикові кришечки для створення вуличних меблів.

Будь еко: ресторан Альтруіст запрошує приєднатися до соціального проекту

Як це відбувається? Всіх тих, хто хоче приєднатися до проекту, команда ресторану просить приносити кришечки (від 10-ти) в ресторан і класти їх у спеціально відведений бокс. На знак подяки за свою соціальну активність, всі бажаючі отримають безкоштовну каву від закладу. Якщо кришечок дуже багато і немає можливості принести їх в "Альтуріст" особисто, можна зібрати їх і відправити Новою Поштою, попередньо попередивши про це команду ресторану.

Всі кришечки, які будуть зібрані, "Альтуріст" передасть активістам проекту "Україна без сміття", де весь матеріал перероблять (зроблять сортування за кольором, типом, а також подрібнять). Потім посилка з пластиком відправиться в Одесу, де з колишніх кришечок засновники проекту "Дорогоцінний пластик" зроблять пластикові плити для майбутніх вуличних лавок.

Будьте еко - приєднуйтесь до числа соціально активних альтруїстів!

Адреса: вул. Антоновича, 1.

Facebook

Повернутися до списку новин 17.01.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: