BlackFest 2018. Підсумки

Перше в Україні спражня кавова бізнес-подія BlackFest 2018 пройшла в КВЦ "Парковий" 30 листопада та 1 грудня.

BlackFest 2018. Підсумки

 

Якщо говорити мовою цифр, то на BlackFest було:

  • 3200 гостей;
  • використано 1,5 тонни молока;
  • випито 16 тисяч чашок кави;
  • проведено 18 каппінгов від провідних кавових компаній;
  • озвучено 34 унікальних доповіді на теми маркетингу, аналізу, навчання, технічних інновацій, кавових трендів в Education zone;
  • протестовано 186 унікальних кавових машини.

 

BlackFest 2018. Підсумки

 

На території Expo було представлено найсучасніше обладнання. Тут можна було побачити унікальне сусідство понад 100 різних видів кавоварок. Прямо на заході в режимі реального часу ростери обсмажували кавові зерна з усього світу, тому по території поширювався аромат свіжоображенної і свіжозвареної кави. Сортів кави на стендах і в зоні каппінга було представлено понад 200. Це купажі українських і італійських обжарщиків і моносорти, на яких можна вигравати світові чемпіонати.

BlackFest 2018. Підсумки

 

Крім того, на BlackFest можна було побачити численні аксесуари для альтернативного приготування напоїв, безліч видів чаю і ароматних трав'яних сумішей, термоси і чайники для заварювання.

Крім стендів кавових компаній і кав'ярень в зоні Expo було також кілька барів, які готували коктейлі з використанням кави.

BlackFest 2018. Підсумки

 

Лекційна програма розкрила всі аспекти кавовій індустрії, від процесу відбору і обсмажування зерна до відкриття власної кав'ярні. Серед світових експертів, які поділилися своїми успішними кейсами були Сарі Хаавісто (Sari Haavisto), засновниця Populus Coffee (Берлін, Німеччина); Матьє Тьюз, співзасновник MAME speciality coffee; Рубенс Гарделла, чемпіон WCE World Coffee Roasting Champion, переможець WCE Italy Coffee Roasting Championship 2017 (1-е місце).

BlackFest 2018. Підсумки

 

На заході панувала чудова атмосфера. Всі були серед своїх. Люди посміхалися один одному, кавоварки варили відмінну кави, а бариста створювали неперевершені авторські шедеври, які, можливо, будуть незабаром подавати в кращих кафе світу. До речі, про переможців.

BlackFest 2018. Підсумки

 

В рамках BlackFest 2018 було проведено два провідних чемпіонату України серед бариста - Ukrainian Barista Championship і Ukrainian Brewers Cup. Перемогу в класичному турнірі здобув представник Lion Coffee Павло Спіцин, а в турнірі з хенд-брю - Олексій Луценко з Command Coffee. Хлопці будуть представляти Україну на міжнародному чемпіонаті в Бостоні (США).

Організатори вже почали готуватися до нового BlackFest. Він буде ще більш кавовим, ще більш драйвовим!

Повернутися до списку новин 09.12.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: