Barometer 2019 - вип'ємо історію

З 27 по 29 вересня в КВЦ "Парковий" відбудеться найочікуваніше і наймасштабніше бар-шоу в барній індустрії - BAROMETER International Bar Show 2019. Його не пропускають бармени, бартендери, бар менеджери, власники барів і ресторанів, а також виробники, дистриб'ютори алкоголю і просто любителі коктейлів. Щороку його відвідує близько 15000 чоловік. Не пропустіть і ви!

Barometer 2019 - вип'ємо історію

Концепція Barometer 2019 - roots, "коріння". В 2019 вектор буде спрямований до коріння, витоків. Коріння живлять зростання - і разом з BAROMETER 70+ спікерів з усього світу досліджують джерела креативності, розвитку, зростання індустрії.

У ці 3 дні ви вирушите в подорож по 20+ найкращим барам планети.

Тільки уявіть, не залишаючи Київ, ви поринете в коктейльну культуру закладів, що входять в топ 50 барів світу! Спробуєте нові і легендарні коктейлі з самих різних куточків землі від таких закладів як The Clumsies... (Афіни, Греція), The Tippling Club (Сінгапур), Zuma (Дубай, ОАЕ), Panda & Sons (Единбург, Великобританія), Hope & Sesame (Гуанчжоу, Китай), Le Syndicat (Париж, Франція), Alter Ego Bar (Київ, Україна), Spicy No Spicy (Київ, Україна), Bar Baczewski (Львів, Україна), Cloud Garden (Вінниця, Україна), Zelda Bar (Одеса, Україна) та ін.

І крім цього, ви отримаєте максимум смакових задоволень від самих різноманітних страв на терасі, виберете все, що необхідно для барної справи (інвентар, обладнання тощо), придбаєте книги для розширення знань в барній сфері і навіть підберете для себе новий образ.

Не пропустіть головну барну подія року!

Повернутися до списку новин 14.08.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: