BAROMETER 2018 не знає меж

Вже за традицією восени Київ перетвориться на барну столицю світу. З 28 по 30 вересня в КВЦ "Парковий" відбудеться бар-шоу BAROMETER 2018. На одній локації зберуться відомі бари з України та інших куточків світу, щоб готувати для гостей абсолютно нові коктейлі, створені спеціально для BAROMETER.

BAROMETER 2018 не знає меж

 

BAROMETER - це можливість за три дні побувати в різних барах, які увійшли до списку топ-50 кращих барів світу, адже вони будуть розташовані на відстані витягнутої руки один від одного.

Хедлайнером BAROMETER 2018 стане кращий бар Азії і один з кращих в світі Manhattan з Сінгапуру. Крім того, ви зможете спробувати коктейлі від барів: Little Red Door (Париж, Франція), L'Fleur (Прага, Чехія), Paradiso (Барселона, Іспанія), Flying Dutchmen Cocktails (Амстердам, Нідерланди), Baba au Rum (Афіни, Греція), Hemingway Bar (Прага, Чехія), Mary Pickford (Пірей, Греція), Jasper Johns Bar (Тель-Авів, Ізраїль), Embargo (Мінськ, Білорусь), Barmaglot (Алмати, Казахстан).

BAROMETER 2018 не знає меж

 

Україна на BAROMETER 2018 представлять бари з різних куточків країни: PR Bar (Київ), Zelda Bar (Одеса), «Шипучка» (Чернівці), Copper Head (Івано-Франківськ), Normal (Київ), S34 (Київ), «Пасаж Адлера 13» (Тернопіль), «Стейкхаус» (Київ),«Нероби» (Київ), Vintage Bar (Київ), BAO (Київ).

Крім того, фірмові коктейлі готуватимуть монобрендові бари алкогольних компаній.

Цього року головна тема бар-шоу - BORDERS. Спікери BAROMETER будуть багато говорити про межі, не тільки гендерних, вікових та географічних (хоча про них теж). Вони розкажуть, де межа між баром і рестораном і чи потрібна вона, пояснять, як не переборщити з інгредієнтами і смаками і відкриють гостям свої історії, кейси і секрети. Спікери готують абсолютно нові лекції і теми, які раніше ніде ще не звучали.

BAROMETER 2018 не знає меж

 

Приготуйтеся до презентацій від експертів:

  • Філіп Бішоф, бар-менеджер бару Manhattan (Сінгапур);
  • Еллі Мартін, глобальний бренд-амбасадор Hendrick's Gin (Шотландія);
  • Золтан Нагі, власник Mad Dog Café House (Будапешт), Paul & Monkeys Café (Відень), Mr Mendez Bar (Відень), Cafe Mendez (Відень), Boutiq'Bar (Будапешт);
  • Дієго Феррарі, бар-менеджер Rotonda Bistro і автор книги "Cocktail Low Alcohol" (Італія);
  • Лорен Мот, Global Cocktailian компанії Diageo (Канада);
  • Трістан Стівенсон, бар-менеджер, шеф-кухар, один із засновників Fluid Movement, всесвітньо відомої лондонської консалтингової компанії з виробництва напоїв, журналіст, автор серії бестселерів "Curious Bartender" (Великобританія);
  • Мо Альджаф, творець бренду Two Schmucks (Іспанія);
  • Марош Дзурус і Од Стрендбакен, головний бармен і бар-менеджер бару Himkok (Норвегія).

 

BAROMETER 2018 не знає меж

 

Це тільки шорт-лист експертів, які виступлять на BAROMETER. Крім лекцій освітня програма включає дегустації нових і вже стали легендарними напоїв.

У зоні виставки будуть представлені виробники барного обладнання та інвентарю, а також все, що має відношення до барної справи.

Ресторани вже за традицією розташуються на терасі КВЦ «Парковий» з приголомшливим видом на Київ. Тут свої фірмові страви готуватимуть закладу різної спеціалізації, тому кожен день можна складати собі нове меню.

 

У минулому році BAROMETER за три дні відвідало 15 тисяч гостей, для яких бари приготували 35 тисяч коктейлів. 74 спікера з різних куточків планети провели 57 лекцій і 39 дегустацій. Цього року BAROMETER розширює межі і ставить нові рекорди.

Не пропустіть головну коктейльне подія року!

Повернутися до списку новин 16.08.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: