BAROMETER 2017 збере головних експертів барного світу

29 вересня - 1 жовтня. Три дня наймасштабнішого бар-кроула ever! Барний фестиваль BAROMETER International Bar Show збере під одним дахом 24 кращих барів з України і не тільки. Всі вони розроблять особливі коктейлі, які можна буде спробувати тільки в період фестивалю! До Києва приїдуть команди барів зі списку The World's 50 Best Bars. Поруч з українськими барами працюватимуть Mace з Нью-Йорка, Danico з Парижа, Himkok з Осло, Bellboy з Тель-Авіва.

BAROMETER 2017 збере головних експертів барного світу

Тераса КВЦ "Парковий" з неймовірною панорамою міста стане великим відкритим майданчиком ресторанів. Крім того, до Києва їдуть великі експерти барної культури з лекціями, майстер-класами, своїм досвідом і натхненням. Серед спікерів:

Том Джонс, глобальний бренд-амбасадор Johnnie Walker. Том пропрацював 18 років в індустрії гостинності, а потім ще 12 - у сфері міцних напоїв (віскі).

Ангус Вінчестер, всесвітньо відомий коктейльний гуру, зоряний міксолог, в минулому бренд-амбасадор джина Tanqueray і просто людина, чиє ім'я носять відразу кілька коктейлів!

Алі Рейнольдс, переможець британського конкурсу World Class 2015 року, один з топ-6 найкращих барменів світу, людина року барної індустрії згідно з рейтингом Imbibe Magazine. Сьогодні Алі є Амбассадор резервних брендів Diageo, пише для сайту Drink Trends і консультує бари по всьому світу.

Ніко де Сото, власник барів Mace (Нью-Йорк) і Danico (Париж).

Маріан Беке, власник бару The Gibson (Лондон).

BAROMETER - це коли всі, хто має відношення до барної культурі, збираються в одному місці. Вперше фестиваль прогримів на всю Європу в 2016 році і за два дні зібрав більше 12 тисяч гостей, які випили 27 458 коктейлів і відвідали 31 лекцію і 20 дегустацій. Цього року BAROMETER ще масштабніше!

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 27.09.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: