BAROMETER 2017. Як це було!

"Це однозначно найбільша барна сцена світу і всі причетні до цього заходу повинні пишатися" - так почав свій виступ на BAROMETER International Bar Show 2017 Нарен Янг, керуючий партнер бару Dante в Нью-Йорку (входить в топ-50 кращих барів світу) , один з 4х найвпливовіших авторів про напої.

BAROMETER 2017. Як це було!

Грандіозний барний фестиваль BAROMETER 2017 пройшов з 29 вересня по 1 жовтня і за три дні зібрав в КВЦ "Парковий", мабуть, усіх, хто має відношення до барної культури: від любителів коктейлів до легендарних гуру і зірок барного світу.

Тільки цифри: три дні, 15 тисяч гостей, 35 тисяч коктейлів, 14 тонн льоду, понад 20 тисяч келихів, 57 лекцій, 39 дегустацій, 74 спікера з різних куточків планети.

BAROMETER 2017. Як це було!

У зоні барів була максимальна концентрація кращих коктейлів, розроблених спеціально на три дні фестивалю. Напої у вигляді морозива, з солодкою ватою, маршмеллоу, чорнилом каракатиці, ялиновими шишками, обліпихою, інжиром, аквавитом, кумисом, лавандою, шоколадними трюфелями ...

BAROMETER 2017. Як це було!

У гостей BAROMETER була можливість відвідати в одному місці 24 бару з Нью-Йорка, Парижа, Осло, Тель-Авіва, Алмати, Мінська, Києва, Львова, Харкова, Черкас, Чернівців. У тому числі бари зі списку топ-50 кращих в світі. Команди Mace (Нью-Йорк), Danico (Париж), Bellboy (Тель-Авів) і Himkok (Осло) представили свої концепти на головній сцені фестивалю.

Крім того, на фестивалі працювали монобрендові бари практично всіх алкогольних компаній, представлених в Україні. На кожному стенді гостям було чим зайнятися: від лабораторії коктейлів до фокусів.

BAROMETER 2017. Як це було!

Крім Нарена Янга, на Main Stage виступили Сальваторе Калабрезе, Симоне Капорале, Маріан Беке, Ніко де Сото, Ангус Вінчестер, Алі Рейнольдс, Том Джонс, Філіп Дафф, Дін Каллан, Артем Перук, Макс Іващенко, Сіетсе Оффрінга, Оушен Девіс, Кевін Воллебретт , Віталій Алексєєв. Всі лекції головної сцени транслювалися в режимі реального часу на Facebook-сторінці Cocktails for you. І їх можна переглянути заново або ж вперше, якщо хтось пропустив.

У зоні виставки можна було з легкістю спроектувати власний бар і вибрати відразу все, від фартухів і шейкерів до професійного кухонного обладнання, вивіски і навіть оформлення літньої тераси.

BAROMETER 2017. Як це було!

На відкритому майданчику з панорамним видом на місто київські ресторани готували для гостей свої фірмові страви.

BAROMETER - це велике свято барного світу, яке не закінчується. Організатори вже продумують концепцію, вибирають спікерів та учасників для BAROMETER 2018. І обіцяють, що зроблять все, щоб в черговий раз всіх здивувати. Cheers!

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ 

Повернутися до списку новин 03.10.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: