BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition Ukraine 2017

В рамках барного фестивалю BAROMETER International Bar Show 2016 відбувся регіональний фінал конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2017 Ukraine. Один з трьох його фіналістів буде представляти Україну на глобальному фіналі в Берліні.

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition Ukraine 2017

У трійку кращих бартендерів України увійшли:

- Євген Гусєв (Київ)
- Влад Шелест (Львів)
- Дмитро Коломієць (Київ)

Фіналісти відправляться на освітні сесії в Casa Bacardi в м. Сітджес, Іспанія. У лютому буде визначено переможця України, який поїде змагатися за звання кращого Бартендера світу на глобальному фіналі BLGCC 2017.

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition Ukraine 2017

У фіналі українського етапу взяли участь 10 барменів з різних міст країни. В рамках конкурсу вони готували по 2 коктейлі: класичний Daiquiri і свій авторський коктейль.

Оцінювали коктейлі учасників члени журі:

Нарен Янг, співвласник одного з найзнаменитіших і успішних барів Нью Йорка - Dante Cafe. Сьогодні він працює над багатьма проектами по всьому світу, консультує і тренує бартендерів і розробляє коктейлі для кращих барів.

Бек Нарз, один з найвідоміших коктейльних гуру в світі, бізнес тренер в області HoReCa, консультант і творець барних концепцій і засновник Асоціації Russian Cocktail Club.

Єлизавета Євдокимова, відомий бартендер і переможниця конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2013 і бренд-амбасадор BACARDÍ в Східній Європі.

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition Ukraine 2017

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition - один з найвідоміших і міжнародних конкурсів серед професійних барменів. Він проводиться з 2008 року і був заснований для того, щоб кинути виклик кращим сучасним бартендерам усього світу, дати їм можливість довести, що саме вони в силі створити свою власну коктейльну спадщину.

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 15.11.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: