29 листопада в ТРЦ "Ocean Plaza" відкрився ресторан "Хачапурі і Вино"

Грузинська кухня – вона така особлива! Для кожного в ресторані "Хачапурі і Вино" знайдеться щось рідне і дуже потрібне. Різноманітність страв, яскраві фарби і неповторне поєднання смаків - це Любов з першого погляду!

29 листопада в ТРЦ Ocean Plaza відкрився ресторан Хачапурі і Вино

Ресторан "Хачапурі і Вино" – це місце, де гості завжди відпочивають душею, розслабляються і приємно проводять час, насолоджуючись відмінною їжею і чудовим сервісом. "Хачапурі і Вино" щасливі, що вам подобається у них в гостях! І зробить все неможливе, щоб Ви повернулися до них знову!

Тепер улюблених страв і задоволення вдвічі більше! 29 листопада відчинив свої двері новий ресторан мережі "Хачапурі і Вино" в ТРЦ "Ocean Plaza". В одному місці ресторан об'єднав смак, красу, чуйні і теплі емоції!

У меню як і завжди традиційні перші і другі страви, м'ясні делікатеси, легкі салати, закуски та чудові десерти, а також ретельно підібрана винна карта.

29 листопада в ТРЦ Ocean Plaza відкрився ресторан Хачапурі і Вино

Не менших похвали і захоплення заслуговує інтер'єр! Ви тільки уявіть собі: ніжні тони з елементами дерева та кераміки, багато квітів і зелені, затишні столики з м'якими диванами, великі вікна і дуже багато світла – здається, Грузія перемістилася в затишний ресторан в Києві! Хоча ні... Не здається!

І ця маленька Грузія "Хачапурі і Вино" набагато ближче, ніж можна припустити. Ресторан розташований в центрі міста, де зручна транспортна розв'язка і місце розташування в одному з найвідоміших ТРЦ столиці.

Зайти в гості на незрівнянні хінкалі, люля-кебаб або солодку чурчхелу тепер можна практично цілодобово: двері "Хачапурі і Вино" відкриті з 10 ранку до першої ночі.

29 листопада в ТРЦ Ocean Plaza відкрився ресторан Хачапурі і Вино

Ресторан "Хачапурі і Вино" запрошує вже сьогодні відвідати новий ресторан у ТРЦ "Ocean Plaza" на першому поверсі.

Ресторан приготував для вас смачні частування та зігріваючі напої!

У ресторані "Хачапурі і Вино" - як вдома, тільки краще!

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 02.12.2017
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: