26 вересня в Києві відбудеться фінал турніру барменів «Kiev Flair Club 2013»

26 вересня в Києві відбудеться фінал турніру барменів «Kiev Flair Club 2013»

26 вересня в Києві в клубі «Nobless» (Васильківська, 3) о 20.00 відбудеться фінал спортивно-розважального турніру «Kiev Flair Club 2013». На це яскраве шоу варто подивитися - 10 кращих барменів Києва і Київської області, які перемогли на відбіркових турах, покажуть справжній майстер-клас з флейрінгу!

Завдання фіналістів: показати хто найкрутіший бармен в дисциплінах - Working Flair і Exhibition Flair. Правила: за 5 хвилин приготувати 2 коктейлі - Red Stag + Shark і Jim Beam Coffe Cola.

Вхід вільний!

Довідка. KievFlairClub. Цей локальний турнір проводиться в Києві з 2009 року "Коли ми починали роботу над організацією цього проекту, то виділяли 3 основні цілі, - каже координатор проекту Сергій Хорів. - Це, перш за все, підвищення професійного рівня flair-барменів Києва, розвиток культури вживання алкоголю в Україні і третє за рахунком, але не менш важливе - виявлення нових талантів ».

Відбіркові тури проходять у форматі flair-battle. Кількість конкурсантів не обмежена. У фінал проходять 10 учасників. Крім того, в кожному турі розігрується спеціальний приз за кращий «Баланс» (за кращий доказ антигравітаційного мистецтва бармена).

Флейринг (англ. Flairing - талант, стиль) - артистичне приготування коктейлів, під час якого бармен перевертає, обертає, підкидає і ловить пляшки, шейкер, лід і інші барні приналежності. Головна мета флейринга - приготувати коктейль максимально точно, ефектно і при цьому не забути про якість напою. Існує 2 види: робочий флейринг і шоу-флейринг. За складністю деякі порівнюють флейринг з бойовими мистецтвами.

Флейринг існує вже понад 150 років. Його засновник - Джеррі Томас на прізвисько «Професор» - батько амеріканскойміксологіі. У другій половині XIX століття він перший почав підпалювати і переливати палаючі коктейлі з келиха в келих, жонглювати пляшками, шейкером і кубиками льоду, танцюючи при цьому джигу.

«Для завсідників барів того часу роздобути коктейль особисто від Джеррі Томаса означало приблизно те ж, що сьогодні - SMS від Анджеліни Джолі. Тому що Джеррі Томас був не тільки першим в історії міксолог, а й справжньою зіркою, яку журналісти зустрічали на виході з корабля. У 1863 році, будучи керуючим баром в «Західному Готелі» Сан-Франциско, Джеррі Томас отримував в тиждень 400 доларів, тобто більше, ніж віце-президент Сполучених Штатів »(« Біблія бармена »).

"Planet Z" - професійний центр барменів, створений в 1995 р Працює в напрямках: проектування та запуск барів «під ключ»; навчання професії бармен; продаж професійного барного обладнання; виїзне коктейльне обслуговування, організація Чемпіонатів для професійних і початківців барменів. Представники Всесвітньої Асоціації флейринга (WFA) в Україні. Організатори національних і міжнародних конкурсів барменского мистецтва, учасники щорічної Світової мережі Барменские змагань «GrandSlam».

Дата проведення: 26.09.2013

Місце проведення:  Нічний клуб NOBLESSE Київ, вул. Васильківська, 3
 
Ціна: 0 грн.

Час: 20.00.
 
Дивіться також: Резерв столика в ресторанах Києва зі знижкою

Повернутися до списку новин 24.09.2013
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: