26 вересня в Києві стартує другий RESTO WEEK

26 жовтня в Києві стартує другий RESTO WEEK

З 26 вересня в Києві стартує другий RESTO WEEK - тиждень, коли кілька обраних ресторанів міста одночасно надають сет обіду або вечері за шокуючою ціною - 300 грн. Сет складається з першого, основної страви і напою - це є обов'язковою умовою для ресторану. Кожен учасник при цьому становить своє особливе меню, а гості можуть скористатися цією пропозицією без будь-яких обмежень за кількістю.

У другій половинні ресторанного тижня беруть участь 30 ресторанів високого рівня з кухнею з різних куточків світу. В меню організатори обіцяють повне різноманіття: лобстери та морепродукти, стейки з американської яловичини і трюфель, азіатська та японська кухні. Більшість ресторанів надають напій на вибір: алокгольний або безалкогольний, а також гостей чекає сюрприз від ексклюзивної французької горілки Grey Goose, світового лідера алкоголю класу люкс, визнаної експертами найсмачнішою горілкою в світі.

З докладним меню «рестовіка» кожного з ресторанів можна ознайомитися заздалегідь. Список учасників вже оголошено на офіційній сторінці заходу на фейсбук і на сайті restoweek.com.ua

Щоб скористатися пропозицією не потрібне запрошення. Запитуйте сет RESTO WEEK у офіціанта в будь-якому з ресторанів-учасників протягом тижня з 26 вересня по 2 жовтня. Виняток становлять вечора п'ятниці і суботи (31 вересня і 1 жовтня з 18:00 меню RESTO WEEK не діє.

Готуйтеся до потужних гастрономічним враженням! Це буде тиждень дуже красивих Чекин. Переконайтеся за хештегом #restoweek

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН РЕСТОРАННОГО СВІТУ

Повернутися до списку новин 13.09.2016
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: