23-25 жовтня в Києві відбудеться WINE&SPIRITS Ukraine

WINE&SPIRITS Ukraine - Друга міжнародна виставка вин і алкогольної продукції в Україні. Це місце зустрічі для виробників вина і спиртних напоїв з усього світу c імпортерами, сомельє, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та зарубіжжя.

Першу виставку Wine&Spirits Ukraine, яка пройшла в жовтні 2018 року, відвідали більше 5500 фахівців галузі з усіх регіонів України та 27 країн світу.

23-25 жовтня в Києві відбудеться WINE&SPIRITS Ukraine

 

Серед учасників виставки як добре відомі в Україні та за її межами українські та іноземні виробники вина, горілки і бренді, так і малі винороби і виробники крафтових напоїв. Також візьмуть участь компанії з Азербайджану, Аргентини, Грузії, Іспанії, Італії, Португалії, США, Франції та інших країн, які тільки планують свій вихід на український ринок. Крім алкогольних напоїв на виставці будуть представлені технології для виноробства, тара, упаковка і виробництво етикеток.

Одночасно з Wine&Spirits Ukraine пройде Перша міжнародна виставка пива BeerEx Ukraine, яка представить як промислові, так і крафтового пивоварні України та світу, а також технології виробництва пива.

23-25 жовтня в Києві відбудеться WINE&SPIRITS Ukraine

 

В рамках виставки відбудеться Міжнародний Дегустаційний конкурс вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards за підтримки та участі Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє. Конкурс збере 50 найкращих професіоналів винної індустрії України та Європи, які впродовж 2 днів виставки будуть проводити дегустацію продукції сліпим методом, щоб вибрати найдостойніші вина і міцний алкоголь, представлені на українському ринку. Всі медалі, отримані на конкурсі, компанії зможуть надалі розміщувати на етикетці свого продукту.

Протягом декількох днів роботи виставок планується насичена ділова програма, в рамках якої відбудуться: Міжнародний Експортний форум, де провідні експерти з експорту поділяться своїм досвідом виходу на ринки Польщі, Китаю, Казахстану, Азербайджану, Прибалтики та інших країн; майстер-класи від енологів і консультантів зі світовим ім'ям, які розкажуть українським виноробам секрети створення ідеальних вин. Знамениті сомельє - викладачі провідних європейських шкіл, проведуть навчальні семінари, а представники держструктур розкажуть про майбутнє українського виноробства через призму законів і планованої державної підтримки.

23-25 жовтня в Києві відбудеться WINE&SPIRITS Ukraine

 

Відвідувачі виставок - сомельє, імпортери, дистриб'ютори, закупівельники HoReCa, мережевого і немережевого рітейлу зможуть в короткі терміни ознайомитися з широким асортиментом вин, алкогольних напоїв і пива, отримати уявлення про нові продуктових лінійках в алкогольній сфері для розширення свого асортименту і вибрати найбільш вигідні умови закупівель.

Виставки Wine&Spirits Ukraine і BeerEx Ukraine відбудуться одночасно з найбільшою міжнародною виставкою продуктів харчування і напоїв в Україні WorldFood Ukraine 23-25 ​​жовтня в Києві в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті 15, м. Лівобережна.

Повернутися до списку новин 15.08.2019
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: