20 липня в Києві пройде Summer Craft Beer Fest

20 липня на території Палацу Культури "Куренівка" відбудеться наймасштабніший в Україні Фестиваль крафтового пивоваріння. В одному місці зберуться десятки українських пивоварень, щоб презентувати гостям більше 100 сортів пива.

20 июля в Киеве пройдет Summer Craft Beer Fest

 

Craft Beer Fest — місце зустрічі справжніх цінителів пінного. Тут пивовари зможуть представити свої кращі зразки хмільних напоїв і здивувати пивними експериментами. Це місце для знайомств з крафтового пивом, новими сортами пінного і його творцями. Концепція заходу — об'єднати всіх пивоварів і представити широкій публіці справжній крафт.

Протягом дня гості зможуть спробувати близько 100 сортів пива, познайомитися з пивоварами, дізнатися про тенденції пивоваріння, взяти участь в конкурсах і майстер-класах.

20 липня в Києві пройде Summer Craft Beer Fest

 

Формат цьогорічного Craft Beer Fest трохи відрізняється від попередніх. Це, так сказати камерний фестиваль, де будуть представлені літні сорти крафта. Звичайно ж, не обійдеться без хітових діджей-сетів, гарного настрою, зустрічей з друзями і дегустацій нових сортів пива. Для відпочинку передбачені лаунж-зони, для яскравих спогадів — фотограф, для гастрономічного задоволення — фудкорти, а для душі улюблене пиво!

 

Де: вул. Костянтинівська, 73 (Палац Культури "Куренівка")

Коли: 20 липня, 12.00.

Facebook

Повернутися до списку новин 12.07.2019
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: