2 в 1: міське кафе "Білий шум" і бар на даху "1818" вже відкриті

Один заклад - добре, а два - ще краще. Так подумали творці мережі Make My Cake, одеського ресторану Frebule і відкрили в Києві відразу дві унікальні локації в одному місці - міське кафе "Білий шум" і бар на даху "1818" за адресою вулиця Костянтинівська, 11.

2 в 1: міське кафе Білий шум і бар на даху 1818 вже відкриті

Обидві локації змусили говорити про себе всіх гастроінсайдеров української столиці ще задовго до свого відкриття. У чому секрет і чому варто заглянути сюди на чашечку кави, коктейль і не тільки?

Причина №1

"Білий шум" і бар "1818" - це частина готельного комплексу Bursa Kyiv на Подолі, творці якого пропагують новаторське ставлення до гостя. Кожна деталь в інтер'єрі немов говорить про те, що жити можна абсолютно по-іншому - краще, якісніше, яскравіше і смачніше.

Причина №2

Формат міського кафе і бари на даху близький всім жителям великих міст. У закладах такого типу завжди приємно перебувати, випити кави з круасаном вранці, смачно перекусити з колегою в обідній час, провести романтичне побачення та скрасити вечір смачним коктейлем.

Причина №3

Обидві локації долучають гостей не тільки до смачної їжі, але також до мистецтва. Весь комплекс Bursa Kyiv є свого роду унікальною бібліотекою або чимось трохи нагадує музей, в якому зібрані кращі зразки українського мистецтва і унікальний самвидав.

Міське кафе "Білий шум" і бар на даху "1818" офіційно відкриті з 12 травня за адресою Костянтинівська, 11 на території комплексу Bursa Kyiv.

Повернутися до списку новин 15.05.2018
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: