2 млн безкоштовних обідів від MAFIA

MAFIA презентувала у Києві перший документальний фільм "Гуманітарний ресторан".

Війна – це не лише велика трагедія, а й можливість згуртуватися,  аби допомагати іншим. З перших днів повномасштабного вторгнення родина рестораторів Тараса та Оксани Середюк об'єднала 36 своїх закладів по всій Україні в один "Гуманітарний ресторан MAFIA" заради допомоги у тилу та на фронті. За час війни компанія приготувала понад 2 млн. безкоштовних обідів, цей рекорд відзначив журнал Forbes. Про це команда створила свій перший документальний фільм і запросила гостей та партнерів на презентацію.

Підтримати заклад прийшли зіркові гості: акторки Ольга Сумська й Анна Сагайдачна, популярні радіоведучі Вікторія Зубрейчук та Андрій Ткачов, відома блогерка Міла Кузнєцова, співачка Софія Єгорова та багато інших. Ведучий вечора Андрій Чорновол розповів, що команда гуманітарного ресторану проїхала сотні кілометрів, щоб зафільмувати документальні кадри нової історії: зруйновані заклади, черги за їжею та схвильовані обличчя людей, які були в епіцентрі гуманітарної катастрофи…

Лише за перші 100 днів війни команда ресторану приготувала 1 536 428 комплексних обідів для потерпілих. Їжа доставлялася на залізничні вокзали, в лікарні на деокуповані території та видавалась у "Гуманітарних ресторанах MAFIA" по всій Україні, особливо в регіонах, що найбільше постраждали від активних бойових дій.

"Найскладнішим було забезпечити логістику та дати людям команду виходити відкривати ресторани. Був великий супротив, багато хто боявся. Ми вирішили, що в кожному закладі має бути хоча б одна людина з нашої команди, яка б підтримувала там стандарти харчової безпеки та чистоти, слідкувала за порядком. А далі можна набирати місцевих волонтерів, пропонуючи їм приходити й працювати, коли зручно", – розповіла співвласниця ресторану Оксана Середюк.

Також на заході презентували перший переможний бургер, кожен інгредієнт якого символізує окремий регіон України. Так, булка з зерна Миколаївщини, помідор – з Херсона, цибуля – Кримська, котлета – з харківської яловичини, бекон – Донецький. Страва вже є у меню ресторанів. 50% коштів від продажу бургерів заклад передає на Перемогу.

2 млн безкоштовних обідів від MAFIA

Крім того, команда представила фудтрак – ресторан на колесах, який курсуватиме прифронтовими зонами і годуватиме військових смачною їжею, щоб наші захисники відчували себе як вдома. Символічно, що авто прикрасили малюнками дітей із центру підтримки Бахмутян у Києві та Сєвєродонецької загальноосвітньої школи №14 Луганської області. Один із хлопчиків-переселенців на презентації впізнав свій малюнок на автівці, чим зворушив усіх присутніх до сліз.

2 млн безкоштовних обідів від MAFIA 

"Дякуємо вашому незламному, героїчному колективу за підтримку потерпілих українців у цей буремний час! Разом до Перемоги!", – написала після презентації на своїй сторінці в соцмережах акторка Ольга Сумська.

MAFIA працює на Перемогу! Далі – більше!

Повернутися до списку новин 24.05.2023
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: