19 лютого в Яремче відбудеться "WOWDINNER: WOODS" під час InRestWinterFest'2020

WOWDINNER - це pop-up вечеря зі спецефектами. Той самий випадок, коли за один вечір всі органи чуття приходять в космічний захват. Подачі, декор, гра світла, музики і смаку - сотні продуманих до дрібниць деталей, які зливаються в величезний WOW-ефект і тут же виявляються в стрічках ваших інстаграмів. Кожна вечеря - унікально розроблена концепція, особлива історія, яка точно не повториться.

19 лютого в Яремче відбудеться WOWDINNER: WOODS під час InRestWinterFest2020

WOWDINNER: WOODS - потужний початок нового сезону вражень. Засніжений карпатський ліс і ледь вловимий аромат дубових бочок, де витримується дванадцятирічний Singleton, надихнули на історію, яка буде вперше реалізована в м. Яремче Івано-Франківської області під час 10-го фестивалю InRestWinterFest'2020.

Зірка вечері - легендарний шеф Джон Ночіта, президент Італійського кулінарного інституту (ICI) - готуватиме дичину. Навряд чи в світі є щось більш цікаве, ніж італієць, який створює пристрасні інтерпретації на звичні нам українські продукти.

Вас чекає ексклюзивне враження - тільки одна вечеря. Чотири виноса страв. До кожної - авторські коктейлі і 12-ти річний віскі Singleton в чистом вигляді, золотий, з відблисками червоного дерева, пити який потрібно не поспішаючи, з кожним ковтком краще і краще розуміючи світ. 24 людини за загальним столом. Сенсаційні подачі і запаморочливий гастрономічний досвід, який ділить життя багатьох гостей на "до" і "після".

 

Коли: 19 лютого, 20:00

Де: Romantic Spa Hotel, м. Яремче, Івано-Франківська область

Вартість вечері: 2700 грн, Early birds - 1700 грн (6 місць), при оплаті до 14 лютого - 2300 грн.

Забронювати місце можна по телефону: (068) 528 81 22.

Повернутися до списку новин 24.01.2020
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: