Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Нова виставка "NORMAL SUPERHEROES" в ресторані "NORMAL" (28 жовтня - 1 грудня)

З 28 жовтня по 1 грудня арт-ресторан "NORMAL" порадує гостей виставкою робіт Юлії Полякової. Цього разу гостей чекає зовсім інша історія - але така ж яскрава і провокаційна. Сором'язливих і противників експериментів ресторан просить приготуватися до нового досвіду.

Нова виставка NORMAL SUPERHEROES в ресторані NORMAL (28 жовтня - 1 грудня)

 

Друга експозиція в ресторані "NORMAL" присвячена Готем-Сіті, це як Хогвартс, тільки для любителів супергероїв. На картинах - виворіт життя тих, кого ми звикли вважати надлюдьми, їх трудові будні. Юлія показує, що стоїть за героїчними вчинками, і наочно демонструє: навіть сильним світу цього притаманні прості людські слабкості.

Стиль робіт - концептуально-еротичні колажі, які сама художниця називає "юліанізмом". Використано множинні техніки, текстури - понад п'ять в кожній роботі, це тобі не жарти.

Нова виставка NORMAL SUPERHEROES в ресторані NORMAL (28 жовтня - 1 грудня)

 

Найважливіше для художниці - ідея, а те, яким чином вона виражена - другорядне.

"Я працюю без страху осуду. При цьому не вдаряють у всі тяжкі, а вибираю сторону добра, творення. Люблю гумор, без нього не можу. Роблю це, тому що можу".

Нова виставка NORMAL SUPERHEROES в ресторані NORMAL (28 жовтня - 1 грудня)

 

На картинах ви побачите як добре знайомі обличчя, так і образи, на створення яких Юлію надихали її близькі. До речі, одна з робіт на виставці має для художниці особливе значення - на ній вона сама, її історія. Спробуйте вгадати, як саме.

"Найсильніша емоція, яку може мати людина, - натхнення. Вічна ейфорія".

Нова виставка NORMAL SUPERHEROES в ресторані NORMAL (28 жовтня - 1 грудня)

 

Юлія Полякова за освітою графічний дизайнер, живописом почала займатися в 2009 році в якості хобі. Її роботи були представлені на Kyiv art week, а ще художниця може похвалитися публікацією в усьому нам відомому Forbes. А дві роботи висять в офісі у нинішнього Президента України Володимира Зеленського. Юлія любить переплітати в своїй творчості графічний дизайн, фото, графіку, живопис і колаж. Зараз створює комбіновані роботи в еротичному жанрі.

"Я вважаю, що фантазія - це дар. А вміння її висловити - це важка праця і наполегливість".

Ресторан "Normal Art Restaurant"

Aдреса Aдреса: вул. Антоновича, 81
Резерв столика Резерв столика: (044) 384 49 34; (050) 900 34 93
Повернутися до списку новин 29.10.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: