Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Том І або новий сезон в барі "Gimlet"

13 липня в джин барі "Gimlet" почався новий сезон, що приніс зміни і в меню і в загальній програмі бару.

В новому сезоні бар вирішив розширити коктейльну карту. Тепер в меню можна знайти 10 коктейлів на джині та 10 коктейлів на іншому алкоголі. Серед них є і авторські, і твісти на всім відомі класичні коктейлі. Обсмажений маршмеллоу, пилок із м’яти, желейні ведмедики, тікі, чорнослив в сауер - це і не тільки це чекає вас в новій коктейльний карті.

Том І або новий сезон в барі Gimlet

 

Кухня в свою чергу додала нові позиції, серед яких є брускети, баклажанна ікра, гаспачо, салат з лососем та полуницею, врапи, качка та всі нові десерти.

В новому сезоні бар також вирішив більше уваги приділити програмі заходів. Відтепер раз на місяць будуть проходити гест бартендінги, вечори фудперінгу, музичні концерти, виступи піаністів та вечори поціновувачів вінілу.

Бар​. В цьому сезоні бар очолив новий барменеджер - Павло Скрипник, що в цьому році став фіналістом конкурсу барменів World Class. В парі з міксологом була створена більш легка та цікава коктейльна карта, в якій переважають твісти на класичні коктейлі. В новому сезоні гест бартендінги проходитимуть з ціллю познайомити гостей ближче з джиновою складовою коктейльної культури. Також колекція джину доповнилася трьома новими представниками.

 

Том І або новий сезон в барі Gimlet

Том І або новий сезон в барі Gimlet

 

Кухня ​взяла курс на колаборацію з баром задля створення ідеальних композицій з іжі та алкоголю. Для цього було вирішено створити окремий захід, для проведення фудперінг дегустацій. Бар "Gimlet" запрошує відомих кулінарів для спільної роботи з шефом та баром для створення спеціальних пропозицій.

 

Том І або новий сезон в барі Gimlet

Том І або новий сезон в барі Gimlet

 

 

Музика​. З липня місяця музичне наповнення бару стане більш гучним та щільним. "Gimlet" буде продовжувати запрошувати колекціонерів вінілу, для того щоб слухати цікаві єкземпляри із їх колекції. В цей вечір можна поспілкуватися з колекціонером та дізнатися трохи більше про музику різних часів та стилей. 

Новинкою стануть концерти джазової, рок-н-ролл, соул та авангардної музики, що  проходитимуть раз на місяць в п’ятницю. Щосуботи бар планує виступи піаністів на терасі.

До зустрічі в світі джину!

Ресторан "Gimlet"

Aдреса Aдреса: вул. Антоновича, 37/13
Резерв столика Резерв столика: (044) 384 49 34; (050) 900 34 93
Знижка за резерв від RestOn Знижка за резерв від RestOn: -15% на все замовлення
Повернутися до списку новин 23.07.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: