Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Пісні і танці до ранку: ваш незабутній музичний дівич-вечір в ресторані "ТургенеФ"

Весілля - найважливіше і довгоочікувана подія для кожної дівчини, її перший відповідальний крок на шляху до дорослого сімейного життя. Але не менш важливою подією для майбутньої нареченої є і її остання «холостяцька» вечірка, адже дівич-вечір, як і весілля, буває тільки раз. Він символізує своєрідне прощання зі свободою, тому провести його потрібно весело, яскраво і зі смаком, одним словом - незабутньо!

Пісні і танці до ранку: ваш незабутній музичний дівич-вечір в ресторані ТургенеФ

Хочете влаштувати незрівнянний вечір в компанії найближчих подруг, повний вишуканих страв, п'янких напоїв, щасливих емоцій і чоловічої уваги? Довірте організацію вашого особливого дівич-вечора ресторану "ТургенеФ"!

Різноманітна барна карта ресторану неодмінно припаде до смаку кожній гості і задасть правильний тон вашому вечору, а розслабитися і по-справжньому відпочити вам допоможуть улюблені авторські шедеври європейської, японської, єврейської та слов'янської кухні. Саме в цей вечір можна трохи відійти від моральних і етичних норм, дозволивши собі дійсно феєричне святкування: танцюйте і співайте разом з рестораном "ТургенеФ" до самого ранку!

В "ТургенеФ" вас чекає краще караоке в столиці - запаморочливий вибір пісень, професійна караоке-система «Evolution Pro2» і допомога бек-вокалістів. Ресторан знає, про що мріє кожна дівчина, тому можете не сумніватися - вас чекає атмосфера грандіозного свята, яке запам'ятається вам і вашим подружкам на все життя!

Як то кажуть, після хорошого дівич-вечора весілля, як правило, вже зайве. Хочете так само? У ресторані "ТургенеФ" можна відсвяткувати голосно, стильно і розкішно!

Повернутися до списку новин 18.05.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: