Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Гармонія краси і смаку: японська кухня в ресторані "ТургенеФ"

У всьому світі японська кухня давно визнана еталоном здорового харчування і по праву вважається кухнею довгожителів. Японські страви гармонійно поєднують в собі незрівнянні смаки, невелику калорійність і корисні властивості. Рис, риба і морепродукти, а також багаті на йод і мікроелементи водорості - ось основа більшості японських страв.

Гармонія краси і смаку: японська кухня в ресторані ТургенеФ

Відмінною рисою і родзинкою японської кухні є особлива увага до деталей. Тут важливі нюанси і півтони, ритуали і правила. Всі страви традиційно готуються тільки зі свіжих інгредієнтів і, таким чином, є продовженням думки про природному циклі - вічній зміні пір року.

Спеціально для Вас всі старання зібрати воєдино красу і гармонійність японської культури і помістити їх в самому серці Києва втілилися в ресторані "Тургенеф" на Львівській площі.

Нігірі, Кімас і маки суші, сашимі і салати, місо-суп, а також каліфорнійські і святкові роли - всім цим можна насолодитися в будь-який час доби, просто зайшовши в улюблений ресторан "ТургенеФ", який приділяє велику увагу правильній подачі і оформлення страв, а про дивовижному смаку його суші вже ходять легенди.

Приходьте переконатися!

Повернутися до списку новин 28.02.2018
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

Заклад тижня

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: