УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані "Веранда на Дніпрі"

18 травня в ресторані "Веранда на Дніпрі" відбулося відкриття нового сезону Veranda Terrace-2019! В честь цього гості насолодилися фантастичною красою феєрверка, запущеним вночі з понтона на Дніпрі.

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані Веранда на Дніпрі

 

Увечері на терасі ресторану "Веранда на Дніпрі" було презентовано унікальне в Києві шоу за участю вокалістів та балету. Перфоманс став абсолютним ексклюзивом для столиці.

Спеціальним гостем заходу був харизматичний Поліграф Шарикоff. Один з найулюбленіших і впізнаваних публікою артистів представив свої вже стали легендарними пісні, а також нові хіти.

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані Веранда на Дніпрі

 

Поліграф Шарикоff - виконавець, якого слухачі полюбили за його правдиві тексти, нестандартне аранжування, музику і образ, зрозумілий і впізнаваний багатьма.

На терасі ресторану "Веранда на Дніпрі" пролунав обожнюваний мільйонами "Чорний бумер", лірична "Возле твоего дома", а також недавно побачили світ "Какао белого цвета", "Харизма".

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані Веранда на Дніпрі

 

Тераса є окремим проектом ресторану "Веранда на Дніпрі". Шеф-кухар Сергій Башинський приготував для гостей окреме меню з акцентом на морепродукти та азіатські традиції. Дотримуючись власний смак і разом з тим світовим трендам - ​​він створив колекцію кераміки закусок з Тартар, карпаччо, севіче, тірадіто. Великий вибір в меню також суші і ролів.

Винну карту з вінтажними винами і модними новинками зібрав один з найіменитіших шеф-сомельє країни Олексій Олексієнко.

Незвичайні коктейлі з урахуванням сезону і локації створив і шеф-бартендер Артем Синегуб. Він є одним з кращих міксолог столиці і знає все про кращих поєднаннях смаків і їх відтінків.

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані Веранда на Дніпрі

18 травня відбулося відкриття тераси в ресторані Веранда на Дніпрі

 

Панорамна Veranda Terrace стала одним з найулюбленіших місць жителів і гостей столиці з огляду на своє розташування і незвичайних перфомансів.

Цей рік не стане винятком. За словами арт-команди, попереду ще не один унікальний концерт за участю відомих світу виконавців і безліч тематичних вечірок.

14 червня відбудеться виступ одного з найславетніших піаністів світу - Євгенія Хмари. Він став володарем Голлівудської премії піаністів-віртуозів, виступив на одній сцені з легендарним Дідьє Маруані та групою Space, працював разом з Alessandro Safina і Sonique.

У минулому році Євген Хмара удостоївся престижного міжнародного статусу Yamaha Local Artist.

На єдиній в Україні сцені над водою піаніст представить найбільш зворушливі пісні.

Генеральні партнери: GREY GOOSE, LAURENT PERRIER, ORBI GROUP.

Ресторан "Веранда на Дніпрі (Veranda on the river)"

Aдреса Aдреса: Набережне шосе, 11А
Резерв столика Резерв столика: (044) 384 49 34; (050) 900 34 93
Повернутися до списку новин 24.05.2019
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Підписатись на новини

SOFT Delivery

Заклад тижня

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: