УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «BAO • Modern Chinese Cuisine»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Мечникова, 14/1
 • 4,73
 • 754

  ВАО — легендарний і перший в Україні ресторан сучасної китайської кухні. Кожна страва створена та інтерпретована особисто Ектором Хіменес-Браво.

  Натхнення на створення цього унікального проекту Ектор отримав в Азії, перейнявши всю атмосферу, кулінарні традиції і секрети східної кухні. Щось схоже він вирішив відтворити в Україні і накопичений життєвий досвід в Азії втілилися в надзвичайний китайський ресторан під назвою ВАО — саме в цьому місці, зі слів Ектора, були створені найнеймовірніші страви планети.

  У ресторані можна спробувати дімсами, качку по-пекінськи і безліч інших екзотичних страв, які передають весь колорит китайської кухні. Особливою рисою ресторану ВАО є чистота концепції сучасної китайської кухні, а також унікальний смак, який забезпечується завдяки газовому воку. Коли вогонь контактує з їжею — це робить кожну страву досконалою. Робота back to back Шефів ресторану – це синергія найкращих азійських технік, що не залишить байдужими навіть найвибагливіших гурманів.

  Ресторан ВАО зроблений у традиціях найкращих ресторанів Гонконгу, Сінгапуру і китайських ресторанів Нью-Йорка. Все виглядає дуже сучасно, при цьому витриманий дух Азії. Концепцію ресторану підкреслює і стильний дизайн інтер'єру. Всередині є зал з довгою барною стійкою, за якою можна не тільки продегустувати авторські та класичні коктейлі, а ще й поїсти. У цьому залі також є столики біля панорамних вікон для невеликих компаній. В основному залі — найдовший у Східній Європі комунальний стіл, та інсталяція величезного хвоста дракона, який пірнає у воду, а у кінці залу — як продовження композиції — струмує водоспад. Ще однією особливістю ресторану є відкрита кухня. Гість може спостерігати за приготуванням замовленої страви практично з будь-якого місця у залі.

  У ресторані BAO також працює доставка.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані BAO (вулиця Мечникова, м. Кловська, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android