Ресторан "Toscana Grill" увійшов в ТОП кращих ресторанів світу

Ресторанний світ України розвивається семимильними кроками, завойовуючи нові горизонти і вершини. Черговий доказ смачного гастрономічного розвитку представило американське видання Wine Spectator.

Ресторан Toscana Grill увійшов в ТОП кращих ресторанів світу

 

Щорічно цей авторитетний журнал складає 3 рейтинга: Grand Awards 2019 (в нього входять ТОП-100 ресторанів з кращими винними картами), Best of award of Excellence (тут представлені локації, де винна карта складається з 350+ позицій) і AWARD of Excellence (асортимент вин не менше 90).

Цього року українські ресторани увійшли в рейтинги Best of award of Excellence і AWARD of Excellence експерти. У них були представлені 23 гастролокаціі з Києва, Дніпра, Одеси і Львова, а також один ресторан з Бучі - "Toscana Grill".

Ресторан Toscana Grill увійшов в ТОП кращих ресторанів світу

 

Переможців рейтингів визначали найвідоміші критики-сомельє в світі. Експерти звертали увагу на ексклюзивність позицій у винній карті, а також те, наскільки добре поєднуються вина з меню. Згідно з оцінкою авторитетного журі, Toscana Grill був визнаний кращим рестораном в своїй категорії - саме він очолив рейтинг AWARD of Excellence.

Ресторан "Toscana Grill (Тоскана Гриль)"

Aдреса Aдреса: м. Буча, вул. Шевченко, 2г
Резерв столика Резерв столика: (044) 384 49 34; (099) 357 00 77
Повернутися до списку новин 04.07.2019
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Підписатись на новини

Популярні заклади

comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: