У місті Київ, на вулиці Славгородська розташувався незвичайний ресторан - Кабачок на бочок. Незвичайність його полягає в тому, що він лежить на власному даху. Вам не почулося, саме на своєму даху! Ресторан має унікальний архітектурний дизайн. Має три поверхи. На першому поверсі знаходиться паб «Єнот». На другому - ресторан «80 днів навколо світу». На третьому поверсі ресторану знаходиться дитяча ігрова кімната (вартість години від 7 до 20 грн). Також для дітей тут є кафе «Джуманджі» - справжня дитячя держава з окремим, незалежним від дорослих входом, меню, своїми розвагами і дитячими шоу.
«Кабачок на бочок» радує різноманітністю страв в меню. У закладі представлені кухні України, Росії, Грузії, Італії, Франції, Латинської Америки.
![Кабачок на бочок Кабачок на бочок](https://reston.ua/uploads/foreign/byaki.net/uploads/posts/2012-06/1340907996_1.jpeg)
![Кабачок на бочок Кабачок на бочок](https://reston.ua/uploads/foreign/byaki.net/uploads/posts/2012-06/1340907962_2.jpeg)
![Кабачок на бочок Кабачок на бочок](https://reston.ua/uploads/foreign/byaki.net/uploads/posts/2012-06/1340908038_3.jpeg)
![Кабачок на бочок Кабачок на бочок](https://reston.ua/uploads/foreign/byaki.net/uploads/posts/2012-06/1340908014_4.jpeg)