Ресторан «Хуторець на Дніпрі»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Набережно-Хрещатицька, 10а

Ресторан "Хуторець на Дніпрі" – втілення українських традицій в поєднанні з сучасними технологіями приготування страв, елегантності, автентичності і бездоганного сервісу. Заклад знаходиться в в історичному центрі Києва, на Подолі, пропонує надзвичайний вид на величний Дніпро. 

Шеф-кухар ресторану та його команда щиро закохані в українську кухню й завзято втілюють в життя як традиційні рецепти, так і власне авторське бачення. В меню закладу – червоний і зелений борщі, п’ять видів вареників, що ліпляться вручну щодня, класичні деруни, сім видів сала, фермерське м'ясо, що готується на вогні, фірмовий Київський торт, українська паляниця. Щовихідні Шеф готує на відкритому вогні авторські борщі, поєднуючи традиційні рецепти та сучасне бачення. 

Гостей ХУТОРЦЯ чекає спеціальне горілчане меню, до якого увійшли сто видів горілки. Для вас зібрали найкращу горілку з усіх регіонів України, а також додали дюжину домашніх настоянок власного виробництва. На другому поверсі ресторану знаходиться унікальний горілчаний бар, де ви зможете поспілкуватися з горілчаним знавцем, щоб обрати саме той напій, що вам до смаку.

Двоповерховий плавучий ресторан розташований майже на тому ж місці, де і раніше. З його терас відкривається чудова панорама величного Дніпра, а в його залах царюють спокусливі аромати страв, які готуються на мангалі. У цьому багатогранному закладі раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми. ХУТОРЕЦЬ – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. 

Замовити столик (резерв столика, банкет) онлайн в ресторані "Хуторець на Дніпрі" (вул. Набережно-Хрещатицька, 10А, Поділ, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,70
 • 39631
  • Рейтинг: 4,70
   Всього оцінок: 10
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android