Ресторан «Bigoli»

Відкрито Закриється в 21:00
Відкрито Закриється в 21:00
Кловський узвіз, 7-А

Основа кухні ресторану "Bigoli" - це різні види пасти, яка готується в закладі з відмінної італійської муки. Іменем однією з різновидів пасти - Біголі - власники й назвали свій ресторан. Тепер зовсім необов'язково відправлятися на Апеннінський півострів, щоб дізнатися, які за смаком справжні біголі з качкою, паста з морепродуктами, равіолі з кроликом, тальятелле з білими грибами й інші традиційні італійські страви.

Замовити столик (бронь столика, банкет) онлайн в ресторані "Bigoli"

(Біголі, Кловський узвіз, Київ) через RestOn!

Вперше в Україні представлений Моцарелла-бар. Подібні пропозиції вже набрали популярність в світі. Двічі на тиждень свіжу моцарелу буфало, буратта доставляють прямо з Італії, так що можна не сумніватися в якості, свіжості й смаку сирів. Моцарелу можна компонувати з будь-яким гарніром до смаку гостя. Це може бути італійські ковбаси, томати з соусом песто й базиліком, гострий печений перець. Словом, все, що доведеться гостям за смаком.

У ресторані працює гастрономічна крамниця, в якій гості можуть купити додому приготовлену в ресторані пасту, італійські антипасти, оливки, в'ялені помідори, італійські сири й ковбаси, випічку, оливкову олію і бальзамічний оцет.

Ресторан відкритий з 8 ранку на сніданки і працює до останнього клієнта.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,33
 • 13662
  • Рейтинг: 3,33
   Всього оцінок: 6
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android