УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Нове місце (Київ): Чачаварня - ресторан автентичної грузинської кухні на Пушкінській

Чачаварня - місце з особливою атмосферою. Ми зазирнули у перший в Україні ресторан з власним "чачацехом" і поспішаємо поділитися враженнями.

Локація

Заклад пустив грузинське коріння там, де ще недавно була "Картата потата", - на розі Пушкінської та Прорізної. Тут немає великих вивісок та помітного декору: це місце зовсім не про те.

Чачаварня - близький родич кафе-сироварні Мацоні, відомої на всю столицю сирами власного приготування. До речі, їх можна зустріти й у стравах тут, на Пушкінській.

Інтер'єр

Заклад знаходиться в самому серці ділового кварталу, і цілком йому відповідає: тут панує спокійна, душевна атмосфера, не перевантажена, та все ще насичена колоритом.

Відкриваєш важкі двері - і погляд затримується на стильному поєднанні дерева та каменя. І тут, як спалах, яскрава мідна конструкція. Знайомтеся, це аламбіки – величезні резервуари, де народжується святая святих - Чача.

Нове місце (Київ): Чачаварня - ресторан автентичної грузинської кухні на Пушкінській

 

Чачаварню можна розділити на чотири зали. У першому комфортно проведуть час невеликі компанії, другий поверх рекомендуємо для побачень. У третій зал, біля мангалу, так і напрошується сімейний обід, а для великих урочистостей бронюйте четвертий зал. Він достатньо місткий та ізольований для найкращих святкових вражень.

obzor_chahavarnya_01_2019_new_2

 

Кухня

Коли під час розробки меню кухареві запропонували придумати щось новеньке, він зміряв співрозмовників поглядом і відповів: "У грузинській кухні все вже придумали". Цей підхід ідеально описує гастрономічну складову закладу - автентичні страви, сири власного приготування і тільки кращі продукти.

У закладі діє меню сніданків, справжніх, грузинських. З 11:00 до 13:00 приходьте смачно поїсти і почати день з гастрономічного вибуху емоцій.

obzor_chahavarnya_01_2019_new_3

 

Серед страв основного меню ви знайдете ситні супи, салати, хінкалі, закуски і, однозначно варті уваги страви на мангалі. Обов'язково виділіть час для обіду тут - в такий холод нічого кращого за міцну шурпу й ароматну чачу просто не існує. Вам здається, що ми щось наплутали? Ні-ні, зараз все пояснимо.

Бар

Акцентний напій - чача, дбайливо приготована чачаваром (так-так, тут і такий є) з найкращої сировини. Є кілька варіацій: класична, трав'яна, фруктова та цитрусова. Ми вподобали останню за дивовижний, багатошаровий аромат і складний смак. А що оберете ви?

Нове місце (Київ): Чачаварня - ресторан автентичної грузинської кухні на Пушкінській

 

Про карту вин Чачаварні можна говорити дуже довго. Основна причина - величезний вибір грузинських вин. Мабуть, один з найбільших в Україні. Близько 70 позицій, з яких 32 можна дегустувати побокально: таким чином в ресторані допоможуть повністю перевернути ваші уявлення про Грузію енологічну.

Нове місце (Київ): Чачаварня - ресторан автентичної грузинської кухні на Пушкінській

 

Вам однозначно варто завітати сюди, якщо будете поряд: сірими буднями або сонячними вихідними, з діловими партнерами або сімейним складом, в будь-якому настрої та агрегатному стані. Теплий суп, хінкалі й стопка чачі позбавлять турбот та подарують сили для нових звершень.

 

Must try:

  • Мужужі з желе з хрону;
  • Харчо;
  • Бозбаш;
  • Хінкалі з бараниною;
  • Люля з баранини;
  • Хачапурі по-аджарськи.

 

Де: вул. Пушкінська, 1-3/5

Коли: з 11:00 до 23:00

 

Автор: Анна Струк; Фотографії: власність закладу
Заклад
16.01.19
2415
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: