УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Dolce Vita династії Мантія: в італійській пастичерії готує шеф-кондитер в третьому поколінні

Panna Pasticceria, що за лічений час завоювала статус сицилійського оазису в центрі Києва, продовжує знайомити українців із кулінарними традиціями Італії та вражати новими оригінальними смаками. На цей раз нам привідкрили завісу на кухню кондитерської Panna, де надихається та творить шеф-кондитер Анжело Мантія. Анжело – юний, але досвічений шеф, що тільки-но прибув із сонячного острова, аби продовжити справу батька, Вінченцо Мантія. Разом вони експериментують з фамільними рецептами та прищеплюють любов до неповторних італійських частувань.

 

Анжело, розкажіть про сицилійські традиції в кондитерських виробах?

Кондитерські вироби завжди займали почесне місце в сицилійській кухні. Їм немає рівних не тільки в Італії, а й в усьому світі. Основоположні 3 кита в сицилійських тістечках й тортах – це мед, горіхи (найкраща в світі фісташка росте у місті Бронте, а мигдаль в Етні) та сир, з якого ми робимо ніжний крем.

Найбільш відомі традиційні страви з Сицилії, що полонили увесь світ – це каннолі, касата сицилія, марципанові фрукти, печиво з мигдалем та фісташками, а ще шоколад власного приготування.

 

У чому унікальність ваших десертів?

Унікальність сицилійських солодощів полягає в оригінальній рецептурі, правильному співвідношенні інгредієнтів та високій якості продуктів. Наші десерти – це гармонія смаку, яскравого декору та форми. Декор та форма повинні вразити зовнішньою привабливістю, а смак має запам`ятатись та змусити гостя повернутися за цим десертом знову.

Dolce Vita династии Мантия: в итальянской пастичерии сладкие шедевры готовит сицилийский шеф в третьем поколении

 

З чого почалось ваше знайомство з кондитерською майстерністю?

З кондитерським світом я познайомився, коли мені було 5 років. Тоді я приходив до батька Вінченцо Мантія в його пастічерію та допомагав. Мені дуже подобалось, і з віком мене все більше поглинала ця професія. Я почав розуміти, що це моє покликання. В 14 років, за моїм проханням, батько влаштував мене в Агріджетто, 5 зірковий готель, де я зміг отримати досвід у найкращих шеф-кондитерів. У 18 років я поїхав працювати до готелю в Швейцарії. Пізніше продовжив професійне навчання у відомих школах Alma, Bosco Etoile Academy, де пізнав усе тонкощі кондитерської майстерності. А з часом я, як і батько, відкрив свою кондитерську на острові Сицилія.

 

Коли ви вирішили продовжити займатися улюбленою справою в Україні?

У мого батька багато паралельних проектів – в Москві та в Сицилії. З листопада 2016 року він працює на проекті в Panna Pasticceria за запрошенням Катерини та Романа. Він ставив кондитерку в Panna та навчав персонал нашим сицилійським  традиціям в рецептурах. Розвиток та процес навчання персоналу, відпрацювання оригінальної якості відбуваються більш ефективно та швидко, коли шеф кажного дня знаходиться поруч з колегами – так він встигає корегувати їх роботу та оперативно реагувати на смакові вподобання гостя. Закінчивши свої справи в Сицилії, через рік я зміг приєднатися до проекту Panna на постійній основі. Зараз я працюю тут, але батько періодично приїжджає та допомагає створювати нові смаки. На данному етапі для мене важливо зрозуміти вподобання українців та навчити їх любити оригінальні сицилійські десерти.

Dolce Vita династии Мантия: в итальянской пастичерии сладкие шедевры готовит сицилийский шеф в третьем поколении

 

Які сицилійські десерти обожнюють у вашій сім`ї?

Це, звичайно ж, тірамісу, касата сицилія та панетоне. Ці рецептури передаються вже в 3 поколіннях!

 

Хто і що надихає вас в кондитерському мистецтві?

Моїм натхненням, покровителем та вчителем завжди був і залишається мій батько.

 

Скільки десертів зараз представлено в Panna Pasticceria?

Зараз у нас близько 100 позицій різноманітних десертів – це мусові, суфлейні та шоколадні десерти, чізкейки, каннолі, фірмові шоколадні цукерки, еклери з різними начинками, італійські рогалики корнеті…Ми все ще вивчаємо вподобання гостей та кожного дня готуємо нові позиції, експериментуючи зі смаками. Спостерігаючи за тим, що обирають, залишаємо найкращі. Дуже хочеться поступово привчити українців до культури насолоди сицилійськими солодощами та збільшими наш асортимент вдвічі!

Dolce Vita династии Мантия: в итальянской пастичерии сладкие шедевры готовит сицилийский шеф в третьем поколении

 

Які десерти можно спробувати лише в Panna Pasticceria? Розкажіть про смаки?

Це точно наші нові десерти – каннолі, касата сицилія, ночола чоколаті, кростата лампоне та чізкейк Фредо ал маскарпоне. 

Ночола чоколаті – це хрусткий шар із пластівців «роялтин» та шоколадного мусу ззовні, всередині – ніжна паста з лісового горіха.

Чізкейк Фредо ал маскарпоне – це поєднання сиру маскарпоне, полуничного кюлі та мусу з ягід.

Кростата лампоне – це пісочне тісто, наповнене ванільно – ягідним мусом та прикрашене малиново- вершковим кремом.

Касата cицилія – це традиційний десерт, де основа – хрусткий шар із карамелізованих мигдалевих пластівців, мус – з сиру рікота та родзинок, всередині – фісташковий крем.

Каннолі  двох видів - з рікотою та кремом маскарпоне.

Dolce Vita династии Мантия: в итальянской пастичерии сладкие шедевры готовит сицилийский шеф в третьем поколении

Dolce Vita династии Мантия: в итальянской пастичерии сладкие шедевры готовит сицилийский шеф в третьем поколении

 

Як ви б озвучили формулу успіху ваших десертів?

Любити та жити тим, що робиш! Я з насолодою знайомлю нові країни з традиціями своєї Батьківщини та своєї сім`ї. Я просто роблю те, що люблю з дитинства і, здається, у мене це виходить так само добре, як у мого батька. (Сміється)

 

Адреса: вулиця Велика Житомирська, 6/11

 

Автор: Марія Угнівенко, Фото: RestOn
Інтерв'ю
19.01.18
5323
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: