УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Хуторець на Дніпрі»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Набережно-Хрещатицька, 10а
 • 5,00
 • 24178
  • - вул. Набережно-Хрещатицька, 10а
  • - Контрактова площа

  • Середній чек: 650 грн
  • 24178
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2

  Вперше цей ресторан з’явився на березі Дніпра у 1998 році і одразу пригорнув до себе увагу як київської публіки, так і гостей столиці, особливо – іноземних. Сьогодні ХУТОРЕЦЬ став більш сучасним та більш вишуканим… Але залишився щирим та гостинним – по-справжньому українським. Власники намагалися відтворити кухню традиційну, але не занадто важку та жирну – таку, яку можна куштувати щодня. Тут не знайшлося місця для молекулярної кухні та інших експериментів – меню ХУТОРЦЯ просте та зрозуміле, але при цьому смачне та різноманітне.

  Замовити столик (резерв столика, банкет) онлайн в ресторані "Хуторець на Дніпрі"

  (вул. Набережно-Хрещатицька, 10А, Поділ, Київ) через RestOn!

  У меню зібрали найсмачніші страви з усіх регіонів України: тут знайшлося місце і для риби дніпровського улову, і для чорноморської, для закарпатського баноша, для гуцульських страв, а також для львівського сирника та славетного київського торта. Тут ви знайдете сім видів сала та три види смальця – і усе це можна скуштувати у дегустаційному сеті. Бажаєте наваристого українського борщу? Вам запропонують традиційний червоний борщ, борщ із поросячими вушками, борщ із картопляними галушками й зелений борщ з домашньою куркою та перепелиним яйцем.

  Гостей ХУТОРЦЯ чекає спеціальне горілчане меню, до якого увійшли сто видів горілки. Для вас зібрали найкращу горілку з усіх регіонів України, а також додали дюжину домашніх настоянок власного виробництва. На другому поверсі ресторану знаходиться унікальний горілчаний бар, де ви зможете поспілкуватися з горілчаним знавцем, щоб обрати саме той напій, що вам до смаку.

  Двоповерховий плавучий ресторан розташований майже на тому ж місці, де і раніше. З його терас відкривається чудова панорама величного Дніпра, а в його залах царюють спокусливі аромати страв, які готуються на мангалі. У цьому багатогранному закладі раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми. ХУТОРЕЦЬ – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. 

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android